JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 sporto pratimai

5 sporto pratimai, kurie 2017 m. iš karto padės pagražinti figūrą

2017 metai jau pasibeldė į duris, o išsvajotos figūros kaip nėra, taip nėra? Tuoj pat imkis plano ir pasikliauk mūsų sporto pratimais – favoritais. Jie greičiausiai degina kalorijas ir sparčiai formuoja dailesnes kūno linijas.

Visagaliai įtūpstai

Atsistok tiesiai, kojos pečių plotyje, rankos nuleistos prie šonų. Dešine koja tvirtai ženk žingsnį į priekį. Rankas laikyk prie šonų. Šiek tiek paspyruokliuok Pratimą pakartok su kaire koja. Įtūpstai gražina vidinę bei išorinę šlaunų pusę, stangrina sėdmenis ir formuoja dailias blauzdas. Pratimų seriją kartok po 15 kartų.

Įtūpstai
Įtūpstai
Shutterstock

Kojų kėlimas

Pasiklok jogos kilimėlį, atsigulk ant nugaros, pakelk vieną koją ir laikydama ją ranka tiesk link savęs. Giliai įkvėpk ir įtempk pilvo raumenis. Iškvėpdama nuleisk kairę koją ir ištiesk dešinę ranką už galvos. Kartok pratimą kaitaliodama puses. Kiekviena puse pratimą atlik po 8-12 kartų. Šis pratimas puikiai tvirtina pilvo presą, formuoja rankų raumenis ir stangrina kojas.

Kojų kėlimas
Kojų kėlimas
Shutterstock

Šuoliukai aukštyn

Atsistok tiesiai, kojos pečių plotyje, rankos nuleistos prie šonų. Pritūpk, rankas mok atgal ir tada pašok į viršų, iškeldama rankas aukštyn, tada grįžk į pradinę poziciją. Šuoliukai – puikiausiai kalorijas deginantis pratimas, kuris tvirta visą kūną, o ypatingai gražina kojas.

Šuoliukai aukštyn
Šuoliukai aukštyn
Shutterstock

Nepamainomasis tiltelis

Atsigulk veidu į grindis, kojas laikyk ištiestas, alkūnes sulenk po pat pečiais. Rankas suspausk. Pėdas laikyk klubų, alkūnes – pečių plotyje. Įtrauk pilvo raumenis, sulenk kojų pirštus ir kelk savo kūną (rankas ir toliau laikyk ant grindų), siekdama suformuoti tiesią liniją, besidriekiančią nuo galvos iki kulnų. Tokioje pozicijoje kūną išlaikyk 30-60 sekundžių arba tol, kol pajėgsi.

Tiltelis
Tiltelis
Shutterstock

Presą tvirtinantys sukimai

Atsisėsk ant grindų, kelius laikyk sulenktus, pėdas kilstelėk nuo grindų. Plaštakas laikydama kartu tiesk rankas tiesiai prieš krūtinės ląstą. Lenkis atgal, tarp grindų ir torso suformuodama 45 laipsnių kampą. Įtempk kūno centrą ir sukis į dešinę, kaip tik gali stipriau. Po 1-2 sekundžių trukmės pauzės kartok pratimą, sukdama kūną į kairę, kaip tik gali stipriau. Tęsk pakartojimus sukinėdama kūną tai į vieną, tai į kitą pusę. Į kiekvieną pusę sukis po 8-12 kartų, pakartodama pratimą po 2-3 sesijas.

Presas
Presas
Shutterstock
Mano išsaugoti straipsniai