JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Standartinė mergina? Pamačiusi jos kūną manysi kitaip (FOTO)

Standartinė mergina? Pamačiusi jos kūną manysi kitaip (FOTO)

Įsivaizduok, jei pralaimėjusi lažybas su draugais turėtum visus metus nuo savo kūno nešalinti plaukelių. Ko gero, tave nuolatos lydėtų baimė, jog kas nors išvys iš po palaidinės ar kelnių kyšant kūno plauką.

Gdynėje gyvenanti lenkaitė Sonia Cytrowska toli gražu nedalyvavo jokiose lažybose – mergina savo noru nusprendė lygiai metus nešalinti nė vieno kūno plaukelio. Dažnai merginai kūno depiliacija yra kasdieninė veikla, mat labai jau nesinori sporto klube, draugei ar mylimajam pasirodyti su šereliais ant kojų ar pažastų.

Sonia šios kūno priežiūros rutinos atsisakė ir visam pasauliui parodė, kaip atrodo kūnas, prie kurio jokia plaukelių šalinimo priemonė nebuvo prisilietusi jau metus. Pagrindinės priežastys, kodėl mergina atsisakė metus laiko šalinti kūno plaukelius – troškimas sulaužyti standartus ir sutaupyti energijos bei laiko atliekant kūno depiliaciją. Anot merginos, ji kas savaitę iš gyvenimo prarasdavo bent tris valandas šalindama kūno plaukelius, o šiuo metu ji gali tą laiką išnaudoti kur kas turiningesnėms veikloms, tokioms kaip knygų skaitymas, dalyvavimas seminaruose, meditacijai.

Tiesa, didžiausią šoką patyrė jos ilgametis partneris, vyras Tobias, kuris buvo pratęs merginą matyti kruopščiai pašalinusią pažastų, kojų bei gaktos sritį. „Jis negalėjo patikėti, kai vieną dieną jam pareiškiau, jog metus laiko jis matys mano kūno plaukelius. Juk aš lygiai aštuonerius metus, kol esame pažįstami, šalinau savo natūralų kailiuką“, – apie gyvenimo partnerio emocijas kalbėjo eksperimentui pasiryžusi mergina. Tiesa, po kiek laiko mylimasis priprato prie kiek neįprasto akiai vaizdo ir net pareiškė, jog kūno plaukeliai lenkaitei visai tinka!

Na, ar trokšti pažvelgti, kaip atrodytum metus laiko spintos gilumoje palikusi vienkartinius ar elektrinius skustukus, skutimosi putas bei aliejus? Įspėjame – nuotraukos kiek šokiruos!

Nuotraukas rasi ČIA, ČIA, ČIA ir ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai