JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Motyvuojanti jaunoji pora! Atletiškoji Simona: „Nuostabu pradėti rytus sportuojant kartu su mylimuoju“ (FOTO)

Motyvuojanti jaunoji pora! Atletiškoji Simona: „Nuostabu pradėti rytus sportuojant kartu su mylimuoju“ (FOTO)

Motyvacija gyventi aktyviai bei sveikiau maitintis privalo pirmiausia gimti tavyje, tačiau aplinkos veiksniai taip pat gali paskatinti ryžtis pokyčiams. Viena iš puikių motyvatorių pavasarį pasitikti pakeitus gyvenimo būdą – sporto entuziastė bei socialinėse medijose aktyvi mergina Simona Žitkauskaitė.

Sportas lietuvaitei ne tik suteikia energijos atliekant kasdienius darbus, tačiau ir tampa puikia veikla pasimatymams! Simonos gyvenimo draugas – taip pat sporto mylėtojas Aurimas Šidiškis, su kuriuo kartu mergina administruoja Instagram paskyrą Atsidavę sportui. Nors porą suvedė ne sporto salė, o visagalis internetas, aktyvūs jaunuoliai šiuo metu rytus pradeda būtent ten. Žiniomis apie treniruotes, sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą besidalinantys Simona bei Aurimas skatina ir kitas Lietuvos poras neaptingti ir išlaikyti motyvaciją sportuojant.

Pakalbinome Simoną ir išsiaiškinome aktualiausius dalykus ne tik apie jos sportinę rutiną, bet ir romantiškus ryšius su atletiškuoju Aurimu. Bus įdomu!

Simona, trumpai papasakok, kaip atradai sporto sferą – kas paskatino tave gyventi aktyviai bei sveikai?

Iš tiesų sportą atradau jau labai seniai, mokykloje nebuvo sporto varžybų, kuriose nedalyvaučiau (šypsosi). Žinoma, vyresnėse klasėse pradėjo dominti kiti dalykai, tokie, kaip buvimas su draugėmis ar vakarėliai, bet neilgai trukus, į mano gyvenimą sportas grįžo ir dar grįžo nauja, nemėginta forma – tai sporto salė. Ją atrasti padėjo bei sportuoti paskatino tuomet dar tik būsimas vaikinas.

Kokia yra tavo sportinė rutina – kiek kartų per savaitę sportuoji bei kokias konkrečias treniruotes renkiesi?

Intensyvaus bei sustyguoto sportinio režimo neturiu, nes laiko stoka to neleidžia padaryti. Sportuoju visada, kada tik galiu, tai gali būti per savaitę 1 – 2 kartai (labai įtemptu metu) ir gali būti 5 kartai. Priklausomai nuo to, kaip dažnai savaitės eigoje sportuoju, atsirenku ir treniruočių ritmą bei pobūdį. Visgi turiu kelis pagrindinius pratimus kiekvienai raumenų grupei, kurie man yra patys efektyviausi, o visą kita visada stengiuosi atlikti kuo įvairiau, kad neatsibostų ir išjudinčiau raumenyną.

Tinkama mityba – neatsiejama nuo sportinių tikslų realizavimo. Kaip dažniausiai maitiniesi?

Mano mitybos pokyčiai – kardinalūs: nuo bulvių traškučių bei šokoladukų pusryčiams iki virtos vištienos su špinatais, visiško saldumynų atsisakymo bei 3 val. prieš miegą maisto nevartojimu… Vis dėlto gyveni ir mokaisi, dabar visą savaitę maitinuosi įvairiu, maistingu bei vitaminingu maistu, o savaitgaliais leidžiu sau valgyti nesveiką maistą bei palepinu save saldumynais. Žinoma, neįsijaučiu (šypsosi)

Esi aktyvi ir socialinėse medijose, kuriose talpini fotografijas iš sporto salės, motyvuojančius įrašus. Internetinė veikla yra tik tavo hobis, ar vienas iš tikslų įgyvendinimo elementų? Galbūt sieji ateitį su internetu?

Viskas prasidėjo labai organiškai, niekada negalvojau, kad tai darau dėl kokio nors konkretaus tikslo, bet ilgainiui socialiniai tinklai, ypač Instagram, labai išpopuliarėjo Lietuvoje. Būtent tai man ir pažėrė įvairių idėjų bei atvėrė nemažai kelių. Šiuo metu turiu keletą mažų projektų, kuriuos vykdau savo socialiniuose tinkluose ir vis kyla naujų minčių, tad manau, kad ateities planai bus siejami ne tik su šio socialinio tinklo platforma, bet ir apskritai internetu.

Tavo gyvenimo partneris – taip pat sporto entuziastas Aurimas. Susipažinote užsiimdami fizine veikla, o galbūt susitikote visai kitomis aplinkybėmis?

Kai susipažinome su Aurimu, aš gyvenau kiek kitokį gyvenimą. Dirbau naktiniame klube barmene, kaip tik buvau išsiskyrusi su tuometiniu vaikinu. Nors mes nebuvome pažįstami su Aurimu, jis puikiai mane žinojo. Pamenu, jog savo Facebook paskyroje įkėliau dainą apie meilę, parašiau po įrašu komentarą ir Aurimas, tai pamatęs, tiesiog nusprendė per socialinį tinklą parašyti man žinutę. Nuo įprastinės žinutės viskas ir prasidėjo.

Kadangi abu esate fiziškai aktyvūs, ar vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų yra sportas drauge?

O, taip! Sakau tai su džiaugsmu, nes labai smagu savaitgalio rytą pradėti sporto salėje ir dar kartu! Sportas yra tarsi atspirties taškas tolimesnėms pramogoms, kurių visuomet prisigalvojame daugybę.

Daugelis sportuojančių porų teigia, jog partneris padeda neprarasti motyvacijos gyventi aktyviai. Kaip jūs stengiatės vienas kitą palaikyti, galbūt vienas kitą inspiruojate, paskatinate?

Sutinku visu 100 procentų! Aurimas yra labai aktyvus ir pozityvus žmogus, labai daug teigiamų dalykų iš jo išmokau ne tik kalbant apie sportinę sferą, bet ir sveiko bei aktyvaus gyvenimo būdo sritį. Aurimas mane tiesiog užkrėtė pozityviu mąstymu. Jei atvirai, mums pakanka vieno įkalbėjimo ir žiūrėk – sporto krepšys jau rankose! Itin daug pastangų į įkalbinėjimą įdėti nereikia, nes tas užsidegimas ir noras paprasčiausiai egzistuoja mumyse.

Patark merginoms, kaip atrasti ryžto pokyčiams artėjant pavasario sezonui.

Man asmeniškai motyvaciją stiprina nauja sportinė apranga! Labai padeda įvairūs Instagram puslapiai, kuriuose atletiškai, kone tobulai atrodančių merginų nuotraukos verčia pasitempti, susigrąžinti ryžtą. Žinoma, skatina ir kitų žmonių komplimentai, bet geriausia motyvacija – pastebimi rezultatai! Geriausias patarimas merginoms: tiesiog imkite, darykite ir nelaukite nieko!

Užsuk į Simonos Instagram paskyrą ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai