JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 pagrindinės taisyklės

4 pagrindinės taisyklės, jog plaukai žiemą išliktų gražūs

Visos žinome tą jausmą, kai iš šalčio lauke įžengę vidun nusiimame kepurę ir… plaukai taip ir lieka styroti į visas puses. Plaukų elektrinimasis, vėlimasis ir kepurės sugadinta šukuosena – šaltojo sezono palydovai. Bet su tuo paprasta susidoroti!

Neleisk išsausėti

Pagrindinė plaukų elektrinimosi priežastis – sumažėjusi oro drėgmė, todėl labai svarbu šaltuoju metų laiku plaukus drėkinti ne tik juos plaunant. Galiukus patartina kasdien patepti specialiu plaukų aliejumi – taip jie ilgiau išsaugos drėgmę ir nesielektrins.

Tinkamai džiovink

Žinome, kad ryte kiekviena minutė brangi. Tačiau, kad ir kas būtų, niekada neišeik iš namų drėgnais plaukais, netgi su kepure: ne tik rizikuoji pažeisti plaukus (drėgni jie – pažeidžiamiausi, o šaltis – negailestingas), bet ir gali rimtai peršalti. Jei nenori džiovinti džiovintuvu, galvą išsiplauk vakare, o, jei skubi, ryte apsiginkluok tinkamiausiomis priemonėmis.

Kepurė – būtina!

Suprantama, kad išpuoselėtais plaukais norisi puikuotis, bet šaltuoju metų laiku nešaldyk jų žvarbiame vėjyje: šaltis išsiurbia iš plaukų drėgmę, ir jie tampa labiau pažeidžiami. Iš namų nekelk kojos be kepurės! Tik nereikia raukytis: tinkamai dėvima kepurė nesugadins ir gražiausios šukuosenos.

Po įvairiomis kepurėmis gerai atrodo ir ilgai išlieka glotniai sušukuoti (gali naudoti specialų glotnumo efektą suteikiantį plaukų vašką), žemai surišti plaukai. Prie pat kaklo susirišk uodegą arba susuk ją į kuodelį – taip sušukuoti plaukai geriausiai atlaiko kepurės išbandymą.

Sintetinio audinio arba natūralios vilnos kepurės plaukus įelektrina, todėl pirkdama naują galvos aksesuarą būtinai atkreipk dėmesį į jo sudėtį. Geriausias variantas – storesnio audinio natūralios medvilnės kepurė.

Tinkamai drėkink

Visos žinome, jog plaukų grožis slypi viduje. Tinkamai nesudrėkinti, nepraturtinti ir išsausėję plaukai yra linkę labiau elektrintis nei sveiki plaukai. Todėl po galvos plovimo šampūnu būtinai naudok kondicionierių, kaukę, o šaltosiomis dienomis būtinai plaukų galiukus patepk aliejumi.

Mano išsaugoti straipsniai