JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Neignoruok šių 7 santykių ženklų

Neignoruok šių 7 santykių ženklų

Ką tik susipažinote – skrajojate ant debesų, negalite atplėšti vienas nuo kito rankų, svajojate apie vienas kitą. Deja, anksčiau ar vėliau kiekvienai porai tenka susidurti su sunkumais. Jei pastebi, jog vaikinas su tavimi panašiai elgiasi – bėk nuo jo kuo toliau.

Jis tavęs nepristato savo draugams. Jis jau susipažino su tavo geriausia drauge ir kambariokėmis, tačiau kaskart, kai pasiūlai išeiti su jo draugais, jis randa kaip išsisukti. Vadinasi, jis nežiūri į tave rimtai ir nenori, jog būtum šalia jo. Ko gero, jis su tavimi tik žaidžia.

Jis emociškai prisirišęs prie savo telefono (ypač būdamas su tavimi). Patikėk, nuo technologijų priklausomas vaikinas nėra pats patraukliausias. Toks jo susidomėjimas technologijomis numuša visą romantiką – ypač, jei pasimatyme vaikinas visuomet nuleidęs akis į telefoną.

Jis nuolat dergia savo buvusias merginas. Kai vaikinas mėgaujasi menkindamas žmones, su kuriais kažkada susitikinėjo, jis rodo pagarbos moterims, kurios kažkuriuo jo gyvenimo momentu buvo jam svarbios, trūkumą.

Iš jo dažniau išgirsti kritiką, nei komplimentus. Ilgalaikiai santykiai nėra lengvas dalykas. Dažnai pradedama groti vienas kito nervais ir kibti prie smulkmenų. Jei jauti, jog iš vaikino lūpų dažniau skamba ne meilūs žodžiai, o kritika ar įžeidinėjimai, metas pagalvoti apie pabaigą.

Jis negali pats priimti sprendimų. Niekam nekyla abejonių, kad apsispręsti nėra taip jau lengva. Tačiau kai suaugęs vyras, prieš priimdamas gyvenimo esmės nekeičiančius sprendimus, laukdamas pritarimo nuolat žiūri į savo mamą, draugus ar net tave, tai nėra gerai.

Jis emociškai tave stabdo. Vaikinas, kuris nepritaria tavo idėjoms, mintims ir ateities planams, tikrai nėra tau geriausias partneris. Pastebėk, kaip jis reaguoja, kai kalbos pakrypsta rimtesne puse.

Jis neleidžia tau pasisakyti. Taip nori jam išsipasakoti, tačiau jis vis nukreipia kalbą arba kalba apie save – santykiuose abu žmonės yra lygiaverčiai parneriai, todėl abu turi teisę išsikalbėti ir pasakyti, kas vienas kitą kankina. Jei iš vaikino nesulauki jokio jautrumo ar paguodos, mesk jį.

Mano išsaugoti straipsniai