JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Probleminė veido oda: vizažistės patarimai

Probleminė veido oda: vizažistės patarimai, kaip maskuoti trūkumus (FOTO)

Švytinčią, skaisčią ir lygią veido odą – norisi turėti kiekvienam. Nenusimink, jeigu tavo oda yra problematiška. Šiomis dienomis jau galime džiaugtis gausybę būdų kaip paslėpti nepageidaujamus odos trūkumus! Pirmiausiai reikia pradėti ne nuo kosmetikos ir problemų slėpimo, o nuo supratimo kodėl tavo oda tokia. Atsiradus odos problemoms, vizažo meistrė Greta Alšauskaitė siūlo nuo jų nebėgti, o jas gydyti. Ji teigia, kad veido oda darosi problematiška tada, kai organizmas siunčia ženklą, jog kažkas negerai, todėl reikia kreiptis pagalbos į specialistus. Žinoma, būna dienų kai be problemų maskavimo triukų negalime apsieiti, būtent todėl ir žemiau atskleidžiame tau keletą paslapčių, kuriomis su visais klubo nariais pasidalino makiažo meistrė Greta vedant savo seminarą tiesioginiame eteryje.

Pirmiausia pradedant daryti makiažą, rekomenduojama veidą nuvalyti miceliniu vandeniu sudrėkintu vatos tamponėliu. Valomąjį vandenį rinkis atsakingai, tai nėra priemonė kurią naudosi vieną kartą, todėl visada įsiskaityk į sudėtį, nebijok konsultuotis parduotuvėse ar vaistinėse, juk micelinį vandenį naudosi ir makiažo nuvalymui. Svarbu, kad oda būtų švari, todėl nesudaryk sąlygų nešvarumams kelti puotos ant tavo odos, juk nuo to ir prasideda bėdos.

Tuomet kai tavo veido oda yra nuvalyta ir paruošta pirmajam makiažo žingsniui vizažistė pataria rinktis, drėkinančią makiažo bazę – sausai odai, silikoninę – riebiai, o brandžiai odai tik drėkinančią, juk nenori, kad po atlikto makiažo oda atrodytų it suskilinėjusi žemė.

Meistrė savo seminaro metu atliekant makiažą modeliui pasirinko silikoninę makiažo bazę, kuri suteikia matinį efektą, užmaskuoja odos nelygumus, randelius ir bėrimus, žinoma silikoninės bazės naudoti kasdien meistrė nepataria.Antrasis žingsnis yra maskavimo paletė. Turėtum žinoti, kad pasirinktas teptukas geriausiai savo darbą atliks jeigu bus sintetinio plauko.

Na, o dabar apie maskuoklio spalvas ir jų paskirtį:

žalia – maskuoja raudonį,

violetinė – pigmentines dėmes ir strazdanas,

persikiniai atspalviai – pamėlusius paakius ir veido pilkšvumą.

Jeigu turite randelių ant odos, vizažistė pataria juos maskuoti žaliu maskuokliu, stiprios pigmentacijos pudra, biria pudra ir maskuojančiu pieštuku.

Sekantis žingsnis yra makiažo pagrindas, tačiau vizažistė Greta pataria nenaudoti jo daug ten kur veido oda yra lygi, užtenka tik sulyginti atspalvį. Ten kur bėrimų yra daugiau, užtepk pudros gausiau. Kai makiažo pagrindas jau yra užteptas, reikia apžiūrėti veidą iš visų pusių, kad nebūtų susidariusios dėmelės.

Jeigu kaklas taip pat yra pabertas, rekomenduojama patepti (negausiai) makiažo pagrindu. Svarbu atminti, kad užmaskavus problemines veido vietas su maskuokliu, makiažo pagrindą tose vietose turėtum tepti labai atsargiai, kempinėle ir tik lengvais tapšnojamaisiais judesiais.

Kontūruojant skruostikaulius, Greta rekomenduoja naudoti sausą modeliavimą, nes tada neišryškėja spuogeliai. Jeigu oda yra sausa ir renkatės sausą modeliavimą, nepamirškite gero odos drėkinimo pačioje makiažo pradžioje. Taip pat, sausai odai meistrė pataria naudoti kompaktinę pudrą, nes ji savo sudėtyje turi aliejų ir ne taip sausiną odą, o riebiai odai – birią.

Nepamiršk, kad makiažas neišspręs visų tavo odos problemų, jis tik paslėps jas. Todėl turi prižiūrėti savo odą ir rūpintis ja. Rinkis makiažo priemones tik pagal savo odos tipą, klaidingas pasirinkimas nepaslėps odos trūkumų ir gali juos net paryškinti.

Daugiau straipsnių rasi www.themakeuplovers.lt

Mano išsaugoti straipsniai