JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tobulos figūros paslaptis pagal Emily Ratajkowski: yra 2 sporto pratimai (FOTO)

Tobulos figūros paslaptis pagal Emily Ratajkowski: yra 2 sporto pratimai (FOTO)

Manekenė Emily Ratajkowski puikiai žino grožio kainą. Nors gamta jai dovanojo nepriekaištingus fizinius duomenis, Emily neapleidžia sporto salės ir reguliariai atlieka sporto pratimus. Yra du mėgstamiausi Emily sporto pratimai, kurie jos pilvuką padaro trokštamiausiu visame Holivude!

Atsigulk ant grindų arba ant kilimėlio, veidu žemyn, rankas laikyk prispaustas prie šonų, delnus pasuk į apačią, kojas – tiesiai. Kelk kojas, kol tarp jų ir grindų susidarys status kampas. Pečius atpalaiduok, kojas ištiesk, nugarą laikyk tvirtą ir ištiestą, kilstelėk šlaunis, tada lėtai kojas tiesk galvos šonų link, kiek tik gali, kojų pirštais mėgink paliesti grindis už galvos. Lėtai kūną sugrąžink į pradinę poziciją.

Morning 👋🏽

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on Aug 3, 2016 at 9:28am PDT

Atsisėsk, apkabink kelius, pėdomis remkis į grindis, kojas laikyk praskirtas klubų plotyje. Tiesk rankas į priekį, delnus laikyk pasuktus į viršų. Nugara turi būti ištiesta, krūtinė – atverta. lėtai leisk viršutinę kūno dalį, kol tarp grindų ir jo susidarys 45 laipsnių kampas. Tuo pačiu metu pritrauk rankas prie kūno, gniauždama kumščius, prispausk rankas suspaustais kumščiais prie pečių. Daryk pauzę, o tada sugrąžink kūną į pradinę poziciją.

🇨🇺

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on Apr 25, 2016 at 7:59am PDT

Mano išsaugoti straipsniai