JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gražioji ilgaplaukė Ugnė: „Svajojate apie ilgus plaukus? Stenkitės išsaugoti natūralų plaukų atspalvį“ (FOTO)

Gražioji ilgaplaukė Ugnė: „Svajojate apie ilgus plaukus? Stenkitės išsaugoti natūralų plaukų atspalvį“ (FOTO)

Tikriausiai nėra tinkamesnio sezono suspindėti kaip pavasaris. Be 5 minučių šiltasis sezonas mus ragina pasirūpinti ne tik veido odos sveikata, kūno tvirtumu, nagų grožiu, bet ir plaukų priežiūra. Būsima veterinarė, Kaune gyvenanti Ugnė Jurčiukonytė šaltuoju sezonu nenumojo ranka į plaukų puoselėjimą ir pavasarį pasitiks žvilgiais, sveikais ir ilgais plaukais.

Tiesa, Ugnė, kaip ir didelė dalis ilgaplaukių, teigia, jog didelę įtaką plaukų grožiui turi genetika. Nors gražioji mergina plaukų priežiūrai skiria nemažai dėmesio, už nuostabius plaukus turi būti dėkinga savo mamai. Mums kaip visuomet smalsu – galbūt yra kokia nors ypatinga taisyklė, kurios laikosi mergina, norėdama išsaugoti plaukų žavesį? Būtent to ir pasiteiravome ambicijų nestokojančios lietuvaitės!

Ugne, trumpai papasakok, kur šiuo metu realizuoji save bei kokias studijas pasirinkai.

Esu iš Alytaus, tačiau jau antri metai kaip gyvenu ir studijuoju Kaune. Nuo naujųjų metų supratau, kad noriu pakeisti savo kasdienybę, padaryti ją įdomesne, tad pradėjau lankyti netoli namų esantį sporto klubą. Šis pasirinkimas yra labai geras sprendimas norint atsigauti po studijų, kurios yra sunkios, tačiau labai įdomios, kadangi esu veterinarinės medicinos studentė. Sportas ne tik tvirtina, stangrina kūną, tačiau ir gerina koncentraciją, mažina stresą, suteikia energijos.

Esi aktyvi socialinėje erdvėje ir turi nemažai sekėjų. Socialinės paskyros administravimas tau daugiau hobis ar orientuojiesi į jos populiarinimą, išgarsinimą?

Šiuo metu tikrai nesiorientuoju į socialinių tinklų garsinimą bei populiarinimą. Tai yra tiesiog hobis, kuomet nusprendžiu pasidalinti savo nuotraukomis su kitais. Tačiau, kaip bus ateityje, pamatysime vėliau (šypsosi).

Turi nuostabius, ilgus, sveikus plaukus. Papasakok, ar senokai tęsi plaukų auginimo procesą?

Visų pirma, ačiū už gražius žodžius. Nuo pat vaikystės save atsimenu su labai ilgais plaukais. Tačiau atėjus paauglystei ir iškarpytų plaukų manijai, neatsispyriau ir aš. Labai gerai pamenu tą dieną, kuomet kirpėjai nukirpus plaukus iki pečių, galva akimirksiu tapo tokia palengvėjusi! Praėjus keliems metams, vis dėlto supratau, kad vėl noriu ilgų, tiesių, neiškarpytų plaukų, kuriuos turiu iki šiol ir artimiausiu metu neketinu trumpinti.

Tavo plaukai – natūralaus atspalvio, tačiau matyti, jog juos kiek pašviesini. Kaip nusprendei pasirinkti plaukų paryškinimą ir kokia technika ryškini plaukų atspalvį?

Visada laikiausi nuomonės, kad natūralūs plaukai – patys gražiausi. Ilgai dvejojus,i vasarą susimąsčiau, o gal pabandyti truputį pašviesinti plaukų galiukus? Kadangi pasitikėjau kirpėja, žinojau, kad rezultatas bus tenkinantis, todėl ryžausi. Tokia plaukų ryškinimo technika vadovaujuosi ir iki šiol. Kaip pamatau, jog atspalvis praradęs savo spalvą, tuoj pat lekiu jį keisti.

Tikrai ne kiekvienai pavyksta išauginti tokius ilgus plaukus. Tai daugiau genetikos dovana ar atidžios plaukų priežiūros rezultatas?

Gana dažnai sulaukiu žinučių iš kitų merginų, kokia gi ta mano ilgų bei sveikų plaukų paslaptis. Mielai pasidalinčiau paslaptimi su visomis, tačiau deja, jos tikrai neturiu. Didžiausią ,,ačiū“ turėčiau sakyti mamytei, nes būtent iš jos ir paveldėjau plaukus, kuriems tikrai nereikia skirti ypatingo dėmesio.

Ar dažnai pakerpi plaukus?

Plaukus pakerpu maždaug kas tris mėnesius, kaip matau, jog galiukai yra suskilinėję ir negražūs.

Kokios yra tavo mėgstamiausios plaukų priežiūros priemonės?

Esu labai patenkinta ,,milk_shake“ gamybos priemonėmis. Naudoju šios produktų linijos balzamą, kuris skirtas plaukams nesivelti. Taip pat galiukus tepu šios linijos aliejuku.

Ugnės patarimas merginoms, trokštančioms ilgesnių ir sveikesnių plaukų.

Reguliariai kirpti, dažnai plaukų neliesti ir saugoti savo natūralią plaukų spalvą. Tačiau jeigu vis dėlto nusprendžiat truputį atsinaujinti padažydamos plaukus – susiraskite profesionalą, kuris tikrai pateisintų jūsų lūkesčius, o nenuviltų.

Ugnės Instagram paskyrą rasi ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai