JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vlogerė Vikė Malašauskaitė: „Negalime sakyti

Vlogerė Vikė Malašauskaitė: „Negalime sakyti, kad nesugebėsime, jei net nebandėme“

Milžinišką sekėjų ratą YouTube platformoje bei aplink save subūrusi vlogerė Vikė Malašauskaitė teigia: „Žmonės išmoksta piešti, dainuoti, neturėdami tam prigimtinių gebėjimų. Mes visi gimėme viename lygyje, todėl neverta sakyti, kad negalėsime ar nesugebėsime, jeigu dar net nebandėme“.

YouTube kanale daugiau nei 40 tūkst. prenumeratorių turinti jaunosios kartos žvaigždė Vikė šiandien prabyla ne apie vloginimą ar gerbėjų skaičių, o apie savanoriškos veiklos įtaką mūsų gyvenime. XXI a. jaunimas užmiršta apie tikrąsias moralines siekiamybes, todėl Vikė atvirauja ir apie tai, kokios yra jos amžinosios vertybės. Trumpas, tačiau nestandartines interviu temas apimantis tekstas – tavo dėmesiui.

Kas, tavo nuomone, yra savanorystė?

Savanorystė – tai darbas, atliekamas tik žmogaus noru, kai žmogus nėra verčiamas to daryti kažkieno kito. Mano akimis, savanorystė yra tai, ką tu iš visos širdies atiduodi kitiems žmonėms, nesitikėdamas nieko atgal.

Kuo savanorystė svarbi tau pačiai?

Aš savanoriavau būdama jaunesnė, savanoriauju ir šuo metu. Man savanorystė leidžia atrasti sritis, kuriose aš noriu realizuoti save, savo galimybes. Tuo pačiu tai yra smagi, daug ką atnešanti patirtis – nauji žmonės, pažintys, teigiamos emocijos, tolimesnių tikslų siekimas.

Ką tavo vidiniam pasauliui suteikė savanoriška veikla?

Svarbiausia, aš supratau, kad išmokau tinkamai komunikuoti su žmonėmis. Suvokiau, kad man tai patinka ir aš noriu toliau lavinti komunikacinius gebėjimus.

Žvelgiant tavo akimis, koks yra sėkmingas ateities žmogus?

Manau, kad sėkmingas žmogus yra tas, kuris nebijo būti savimi. Dar vienas sėkmingo žmogaus bruožas – tikrumas. Man atrodo, kad žmogus, kuris vadovaujasi amžinosiomis vertybėmis, yra pats sėkmingiausias.

Tai kokios visgi yra tos minėtos amžinosios vertybės?

Tikrumas, nesavanaudiškumas, nuoširdumas, gebėjimas prisitaikyti.

Kur matai save po dešimties metų?

Neįsivaizduoju (juokiasi). Jei atvirai, tikrai negaliu konkrečiai pasakyti, kur save realizuosiu, nes tiksliai nežinau, kaip pasikreips likimas.

Kas tavo gyvenime užima autoriteto/įkvepėjo poziciją?

Aš negaliu autoriteto taikyti absoliučiai viskam, visoms gyvenimo situacijoms, bet jeigu man reikėtų išrinkti žmogų, kuris man yra didžiausias ramstis, autoritetas, tai būtų mano tėtis. Tai yra žmogus, kuris įkvepia mane kasdien.

Mano išsaugoti straipsniai