JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 pagrindinės nuostabių plaukų taisyklės

4 pagrindinės nuostabių plaukų taisyklės

Yra keturios pagrindinės plaukų priežiūros taisyklės, kurių laikosi tos, kurios gali pasipuikuoti nepaprasto grožio plaukais. Jei jas įsidemėsi – pavydo vertus plaukus turėsi.

1. Pakirpk juos. Galbūt tai skambės keistokai, tačiau norėdama paskatinti plaukus augti, turi juos patrumpinti, nes dėl pažeistų galiukų tavo plaukai tampa trumpesni. Tiesa, persistengti trumpinant plaukus nereiktų – pakaks vos šiek tiek juos pakirpti kas šešias savaites. Mitas, jog plaukus reikia kirpti kiekvieną mėnesį. Tokiu būdu plaukų neužsiauginsi.

2. Trinkdama plaukus venk itin karšto vandens. Dėl labai karšto vandens poveikio plaukai išsausėja ir ima lūžinėti. Todėl venk plaukus trinkti po itin karšto vandens srove – rinkis drugną vandenį arba šiek tiek šiltesnį už jį. Žinom, žinom – karšto vandens srovės atpalaiduoja, tačiau plaukams grožio bei sveikatos neprideda. Lygiai tą patį galima būtų pasakyti su džiovintuvu – kuo karštesnė džiovintuvo srovė, tuo labiau plaukui kenkia.

3. Nevyniok drėgnų ką tik trinktų plaukų į rankšluostį. Nepamiršk, kad šlapi plaukai būna labai trapūs, o vos išlipusi iš dušo ar vonios ir tuoj pat susukdama juos į rankšluostį jiems kenki. Bus kur kas geriau, jei švelniai juos nusausinsi rankšluosčiu ir paliksi išdžiūti į jį nesusukdama. Dar vienas neigiamas plaukų priežiūros būdas – nueiti miegoti su šlapiais plaukais. Taip ne tik rizikuoji ryte atsikelti kaip raganaitė, bet žaidi su plaukų sveikata – jie gali imti lūžinėti, trupinėti.

4. Lepink galvos odą. Nešvarumai, riebalai, negyvos odos ląstelės – visa tai tampa nelengva našta galvos odai, todėl naujiems plaukams augti būna nelengva. Masažuok galvos odą pirštų galais kiekvieną kartą trinkdama plaukus, kad išvaduotumei ją iš nešvarumų ir kitų vargų pančių.

Mano išsaugoti straipsniai