JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išnaikins spuogelius per naktį: rekomenduoja pati Ariana Grande

Išnaikins spuogelius per naktį: rekomenduoja pati Ariana Grande

Nors atlikėjos Arianos Grande oda iš pažiūros atrodo nepriekaištinga, atidžiau įsižiūrėję galite išvysti smulkius spuogelius, išsidėsčiusius ant Arianos veido odos.

Nuo ankstyvos jaunystės su spuogeliais kovojanti įžymybė yra išbandžiusi daugybę kosmetinių priemonių, bet vienos jos mėgstamiausių – natūralios priemonės, kurias turėdama laiko ji visuomet išbando.

Atradome Arianos mėgstamiausią naminę priemonę aknei užkirsti – tai ciberžolės pasta. Ciberžolė – nuo seno žinoma gydomoji priemonė, turinti daugybę antioksidantų. Daugelio teigimu, ji kur kas naudingesnė už imbierą, o gydant odą tiesiog tobulai tinka.

Kaip pasigaminti ciberžolių pastą?

1. Sumaišyk 8 valgomuosius šaukštus maltos ciberžolės su 5 šaukštais alyvuogių arba sezamų aliejaus. Kruopščiai išmaišyk švariame dubenėlyje, kol gausi vientisą, kremo pavidalo pastą.

2. Išsimaudyk duše po karštu vandeniu – maudykis ilgai, kad oda suminkštėtų. Prauskis švelniu dušo geliu ar muilu, nenaudok jokių gydomųjų, antibakterinių priemonių, priemonių su glicerinu – jos gali išsausinti odą.

Shutterstock nuotr.

3. Besimaudydama duše, paimk frotinę plaušinę ir pamerk ją į labai karštą vandenį (kiek tik ištveria rankos). Palaikyk karštą plaušinę ant išbertų vietų bent 5 minutes.

4. Karštis padeda iškelti spuogų pūlius į paviršių. Dabar tapšnodama rankšluosčiu nusausink odą. Ant sausos, suminkštėjusios odos pirštais užtepk ciberžolės pastą, švelniai masažuodama. Palik ją nakčiai išdžiūti. Per naktį pasta išdžius ir taps kieta kaip kaukė.

5. Po tokios procedūros išbėrimo plotas turėtų sumažėti. Ryte teliks išdžiūvusią pastą nuskalauti. Turėk omenyje, kad ciberžolė palieka dėmių ant drabužių ir patalynės.

Išbandome?

Mano išsaugoti straipsniai