JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 šukuosenos

5 šukuosenos, kurias turėtum pamiršti

Nors šukuosenos nėra tokios staigiai kintančios kaip batų mados, vis dėlto atsižvelgti į šukuosenų stilingumą pravartu kiekvienai. Yra penkios šukuosenos, kurias turėtum palikti užmarštyje.

Į šukuosenas įsagstyti drugeliai, įpintos kriauklės ar įtvirtintos gėlytės. Šiuos papuošimus palikime vaikystės prisiminimuose. Papuošimai atliekant šukuosenas galimi, tačiau nereikia pamiršti, jog svarbu saikas ir be abejo, kokybė. Verčiau nusipirkti vieną stilingą plaukų aksesuarą nei dešimt pigių ir neypatingai atrodančių.

Mermaid hair anyone!!! This amazing #cghmermaidcrown braid by @braidsbyjordan is absolute stunning!!! Link in bio!! 😍

A photo posted by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Oct 13, 2016 at 5:34pm PDT

Priekyje paliktos sruogos. Tokios sruogelės – devintojo dešimtmečio mada. Šiandien plaukus arba keliame į viršų, arba paliekame kirpčius laisvai kristi. Tuoj pat sek sruogas į viršų arba palik plaukus palaidus.

Closeup on Brooklyn’s #Homecominghair👍🏼👌🏼@brooklynandbailey #homecoming

A photo posted by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Sep 26, 2016 at 4:52pm PDT

Vaidilučių kasos. Kasa ant kasos… Taip galima pavadinti kadaise populiarų šukuosenų variantą. Pakartojame – kadaise. Šiandien šukuosenų pasaulyje vyrauja minimalizmas, todėl atrodysi daug žavingiau, jei įpinsi vos vieną stilingą kasą, o likusius plaukus paliksi plaikstytis vėjyje.

A lovely braid by @braidsbyjordan on cute @hairstylesbygabby 😍❤️

A photo posted by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Jul 19, 2016 at 8:29am PDT

Another pic of fall loveliness! Cr: @katharina_braids

A photo posted by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Oct 27, 2015 at 5:37pm PDT

Labai standžios garbanos. Tokios garbanos gal ir buvo žavingos prieš dešimtmetį, tačiau šiuo metu duoklė atiduodama natūralumui. Pakanka subtilaus paplūdimio bangelių efekto, kad šukuosena atrodytų natūraliai žavingai. Todėl stiprias plaukų fiksavimo priemones mesk laukan.

#hair #mywork #bdbeauty #hairstylist #sacmodeli #locken

A photo posted by Büsra Pelitli Demircan (@bd_beauty20) on Nov 4, 2016 at 5:05am PDT

Kai visko tiesiog per daug. Šukuosenų pasaulyje mažiau yra daugiau. Todėl nepersistenk – šiuo metu ant bangos įprastiniai kuodukai, laisvos kasos ir kuo mažiau ant plaukų naudojamų plaukų formavimo priemonių. Atmink – perkrautos šukuosenos ne tik nėra stilinga, bet ir sunkiai atliekama. Kam tiek vargo?

So cool! 👍🏼❤️ Cr: @jbraidsandbows

A photo posted by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Jun 5, 2016 at 12:40pm PDT

Mano išsaugoti straipsniai