JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 naminės priemonės

3 naminės priemonės, kaipmat sugrąžinančios plaukų grožį

Plaukų grožį puoselėti tiesiog būtina – tik taip jie išliks dailūs, purūs ir spindintys. Nori sužinoti tris naminius būdus, gražinančius plaukų išvaizdą?

Obuolių sidro acto šampūnas

Tiems, kurie naudoja pirktinius šampūnus: kad pašalintumėte plaukuose susikaupusius nešvarumus, sumaišykite ketvirtadalį stiklinės natūralaus obuolių sidro acto su viena stikline vandens. Naudokite šį skystį kaip įprastą plaukų kondicionierių. Jis ne tik geriau veikia nei sintetiniai gaminiai, bet ir dėl jame nesančių cheminių medžiagų plaukų nesausina ir neblukina spalvos.

Atstatomoji bananų ir kiaušinio kaukė

Norėtumėte, kad jūsų plaukai šiek tiek labiau žvilgėtų? Paprasčiausiai sumaišykite vieną sutrintą bananą su vienu kiaušiniu. Gauta pasta ištepkite savo plaukus ir palikite nuo 10 iki 30 minučių. Išplaukite kaukę kaip įprastai plaunate plaukus. Jeigu paprastai naudojate parduotuvėje pirktą kondicionierių, šį kartą pakaks jo tik plaukų galiukams.

Plaukus sparčiai auginanti cinamono kaukė

Jei nori, jog plaukai kur kas greičiau augtų, pasitelk cinamoną. Cinamonas dėl savo savybių skatina plaukus augti kur kas greičiau nei manai. Todėl namie pasigamink greitai veikiančią ir plaukų augimą skatinančią kaukę su cinamonu ir medumi. Paprasčiausiai sumaišyk du šaukštus metus su trimis žiūpsneliais cinamono ir ištepk mase plaukus, įmasažuodama masę ir į plaukų šaknis. Atlik šį ritualą bent kelis kartus per savaitę.

Mano išsaugoti straipsniai