JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Mylimiausio garsenybių vizažisto Mario Dedivanovic 7 žingsnių makiažo pamoka (FOTO)

Mylimiausio garsenybių vizažisto Mario Dedivanovic 7 žingsnių makiažo pamoka (FOTO)

Jeigu tu, tavo sesuo ar draugė naudojasi kontūravimo technika, tai be jokios abejonės jau žinai, kad visus šios makiažo technikos nuopelnus galime priskirti albanų kilmės amerikiečiui vizažistui Mario Dedivanovic. Tikriausiai jau ne kartą pastebėjai šį makiažo guru, šmėžuojantį garsiosios Kardashian šeimos dailiosios lyties atstovių būryje (jis yra pagrindinis šios šeimos vizažistas).

Jeigu tu, tavo sesuo ar draugė naudojasi kontūravimo technika, tai be jokios abejonės jau žinai, kad visus šios makiažo technikos nuopelnus galime priskirti albanų kilmės amerikiečiui vizažistui Mario Dedivanovic. Tikriausiai jau ne kartą pastebėjai šį makiažo guru, šmėžuojantį garsiosios Kardashian šeimos dailiosios lyties atstovių būryje (jis yra pagrindinis šios šeimos vizažistas). Visgi jo makiažo patirties bagaže tūno ir daugiau skambių vardų, tokių kaip: Jennifer Lopez, Christina Aguilera, Katy Perry, Mischa Barton ir kiti.

Trumpiau tariant, kontūravimo gudrybes pažinai būtent Mario dėka. Šiandien jis – vienas žinomiausių ir geriausiai vertinamų makiažo meistrų visame pasaulyje. Jis pelnytai yra kosmetikos gigantės „Anastasia Beverly Hills“ ambasadorius.

33-erių žvaigždžių vizažistą nuo 2013-ųjų „Instagram“ erdvėje seka daugiau nei 2.7 milijonai gerbėjų, o jeigu apžvelgtume visus jo socialinius tinklus, skaičius padvigubėtų. Išties įdomu praskleisti paslapties šydą ir sužinoti, kaip gi jam pavyko pasiekti šios įspūdingos pasaulinės šlovės ir pripažinimo.

New date- #TheMasterClass Dubai – January 13, 2017. Thank you everyone for your patience and understanding. I can’t wait to spend the day with you all. Xo. link in bio for info

A photo posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on Oct 12, 2016 at 1:45pm PDT

Istorija prasidėjo, kai, būdamas vos 17-kos, Mario įsidarbino kvepalų konsultantu grožio salone „Sephora“. Neilgai trukus, ėmė kankinti dvejonės – jaunuolis pajuto, kad makiažo vilionės jam kur kas arčiau širdies. Beveik septynerius metus paniręs į vizažo pasaulį, Mario kruopščiai mokėsi ir sėmėsi šios srities gudrybių ir meno. Bet ne viskas buvo taip paprasta.

„Šiandien aš įsigijau naujus namus Niujorke. Tai buvo labai emocionali diena, nes vis galvojau apie tai, kaip aš pradėjau savo karjeros kelią, naktimis papildomai dirbamas ir restoranuose, ir baruose, už aštuonis dolerius per valandą, tam, kad galėčiau išsilaikyti. Slėpdavau nuo šeimos esąs vizažistas, nes maniau, kad jie manimi nesididžiuos. Ir iš tiesų, kai tėvai sužinojo apie mano pasirinkimą, jie nebuvo laimingi bei bandė mane sustabdyti. Aš nesustojau, – prieš keletą metų socialinėje erdvėje atviravo Mario. – Aš žinau, kad daugybė mano sekėjų susiduria su panašiais sunkumais. Aš kaskart užsirašau savo tikslus ant popieriaus ir grįžtu prie jų tol, kol būnu juos įvykdęs. Niekada nepasiduok, sek savo svajones ir dirbk sunkiai tam, kad jos virstų realybe. Neleisk niekam tavęs sustabdyti. Aš kritau ir klydau, bet išmokau daug. Šiandien vėl pažvelgiau į savo surašytus tikslus ir dar pridėjau naujų. Mama ir tėtis dabar manimi didžiuojasi.“

❤️ this look by @patrickta on one of my faves @shaym 👌🏼 using #MasterPaletteByMario 🎨

A photo posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on Sep 30, 2016 at 9:02am PDT

Lemiamas karjeros lūžis Mario gyvenime įvyko sulaukus 24-erių, tada jam buvo patikėta papuošti modelį, turėjusį puikuotis ant amerikiečių žurnalo „Social Life“ viršelio. Taip į jauno meistro renkas pateko… Kim Kardashian.

Pažintis buvo ypatinga: jau visai netrukus Mario ir Kim kartu apsipirkinėjo kosmetikos parduotuvėse, tai sėkmingai atlieka iki šiol. Kalbama, kad realybės šou žvaigždės vizažo priemonėms kas savaitę išleidžiama apie 1200 eurų!

Mario neslepia – Kim yra jo mūza ir įkvėpėja, o pastaroji atsilygina su kaupu – makiažo meistras puošė ją net jos pačios vestuvėms su žymiu reperiu Kanye West. Vizažistas prisipažįsta, kad pasitikėjimas tarp jų toks didelis, jog kartais Kim palieka namus net nepažvelgusi į veidrodį.

Kuriant stebuklus ant Kim veido, makiažo virtuozui gimė idėja imtis veido kontūravimo. Taip, jis tikras odos maskavimo ir kontūravimo karalius. Ir nors pirmieji kontūravimo žingsniai prasidėjo dar 1940-aisias „Max Factor“ dėka, šios technikos atgimimo, atnaujinimo ir pasklidimo po pasaulį nuopelnai priklauso būtent Mario.

🎀 @kimkardashian for #rollingStone. @terryrichardson @carlynecerfdedudzeele @mrchrismcmillan #MakeupByMario

A photo posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on Sep 22, 2016 at 10:24pm PDT

Jeigu dar nesi apie šią techniką daug girdėjusi, trumpai papasakosime, kas tai. Kontūravimas padeda išryškinti natūralius veido bruožus, juos ištobulinti maksimaliai: paryškinti skruostikaulius, sumažinti nosį, pagražinti veido formą. Nepamiršk, šią techniką visada reikia taikyti prie savosios veido formos. Tad itin svarbu suprasti, kokias veido vietas norima iškelti, o kurias sumažinti ir paslėpti. Daugiau triukių atskleisime tau kiek vėliau.

Grįžkime prie Mario sėkmės istorijos: šiandien garsusis vizažistas įvariose pasaulio vietose veda master mokymus, kurie prieinami tikrai ne kiekvienam. Kartą jis jau pasirodė prabangiajame „Harrods“ Londone, o dabar kartu su Kim ruošiasi pavergti Dubajų. Neoficialiais duomenimis, visiems dalyvausiantiems bilieto kainą į šiuos šešių valandų mokymus kišenę patuštins daugiau nei 1500 Eur. Tad nenuostabu, kad ir kokiu sėkmės pabučiuotu yra vadinamas Mario, jam toli gražu ne visada mokymų metu pavyksta paslėpti jaudulį.

BTS with my two favorites – #kimkardashian & the #MasterPaletteByMario ❤️🎨😚 #MakeupByMario

A photo posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on Sep 17, 2016 at 1:40pm PDT

Įdomu ir tai, kad mokymų metu makiažo meistras savo sekėjus moko skoningo makiažo gudrybių ir stengiasi įdiegti suvokimą, kada kokią techniką rinktis. Nors skamba neįprastai, Mario renkasi itin natūraliai atrodančius makiažus. Tačiau visgi kontūravimas yra jo arkliukas, o jis pats linksniuojamas vienu daugiausiai uždirbančių pasaulio vizažistų. 2015-aisiais jo turto vertė siekė daugiau nei 600 tūkst. eurų.

Aloha 😉

A photo posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on Aug 20, 2016 at 5:18pm PDT

Mario kontūravimo gidas

Pirmas žingsnis:

Pagrindas. Suteik veidui tolygumo su maskuokliu ir geros kokybės veido makiažo pagrindu.

Antras žingsnis:

Pasirink tinkamus kontūravimo produktus. Jeigu tavo oda blyški, naudok sausą kontūravimo paletę su tamsesnėmis spalvomis ir highliteriu. Jei esi tamsesnio gymio, kreminės tekstūros tau tiks labiau. Mario favoritai: „Anastasia Beverly Hills“, „Charlotte Tilbury“ ar „Tom Ford“ kompanijų kosmetikos produktai.

Trečias žingsnis:

Iškontūruok skruostus. Su šepetėliu paimk tamsesnės spalvos priemonės, nuimk/nupurtyk perteklių. Brauk ant skruostų, kiek žemiau jų. Išretušuok, kol visa taps it šešėlis be ryškių linijų. Tai vizualiai susiaurins veidą ir suteiks jam šiltumo. Sukursi ištęstą saulės bučinio efektą.

Ketvirtas žingsnis:

Likusią ant šepetėlio priemone prabrauk ties plaukų augimo linija ir ties žandikauliais. Nosies susiaurinimui tepk tamsesne spalva iš jos šonų.

Penktas žingsnis:

Naudok highlitherį – geriau rinkis auksinio, perlinio atspalvio produktus. Su švariu teptuku papuošk skruostų viršukalnes, nosies tiltelį.

Šeštas žingsnis:

Nepamiršk skaistalų. Padabink jais skruostus.

Septintasis žingsnelis:

Mario patarimai vizažo pradininkams ir pažengusiems:

„Domėkis. Negaliu net nusakyti žodžiais, kaip svarbu yra domėtis ir studijuoti sritį, kurioje tu nori būti. Stenkis išmokti visko apie ją: praeities ir dabarties. Taip pat labai svarbi yra patirtis. Aš pats net šešerius metus, dažniausiai neatlyginamai, asistavau kitiems ir džiaugiuosi kiekviena to akimirka – buvo verta.“

„Per mano, kaip vizažisto, karjeros kelią man buvo užvertos ne vienos durys. Išgyvenau labai sunkias gyvenimo akimirkas. Tad puikiai suprantu pradedančius vizažistus ir jaučiu pareigą dalintis savo žiniomis su jais. Tą aš ir darau.“

www.themakeuplovers.lt

Mano išsaugoti straipsniai