JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 14 - 10 16)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 14 – 10 16)

Šaltėja, o nuotykių bei smagių nutikimų – daugėja! Paskaityk savo savaitgalio horoskopą:

Avinas. Šį savaitgalį nepatartina kurti grandiozinių planų. Dėl pasikeitusios Merkurijaus padėties (kuri veikia jūsų karjeros ir ambicijų sritį) jau pradedant savaitgaliu gali kilti nesklandumų dėl darbo. Nepurkštaukite, nors jūsų vadovai ir norėtų savaitgalį įpiršti jums papildomo darbo.

Jautis. Jaučio ženklo atstovėms savaitgalį gali atrodyti, kad jų širdis reikalauja daugiau dėmesio, nei paprastai. Tačiau nepamiršk, kad artimam žmogui dėmesio gali reikėti dar daugiau, nei tau. Bet kokiu atveju, ši situacija gali sukelti įtampą svarbiuose santykiuose

Dvyniai. Paukščių giesmės suteiks tau laimės. Ir apskritai, skirk laiko dalykams, kurie suteikia tau džiaugsmo. Bendrauk su kūrybingais žmonėmis, skirk laiko kūrybiniams projektams. Lai tavo veikla liejasi laisvai ir atneša laisvę.

Vėžys. Leisk širdžiai tave vesti. Jei tik leisi, gera energija tekės link tavęs, tik nebandyk kovoti su tau veidą atsukusia Fortūna. Bet jei mėginsi duris atplėšti jėga, nesugebėsi jų nė pajudinti. Atsargiai pabelsk, ir jos pačios atsidarys.

Liūtas. Savaitgalį protas veiks aiškiai, tiksliai, žongliruos skaičiais ir faktais. Jei pašvęsi šią dieną tam, kad pagerintum savo materialinę padėtį, ji pagerės. Planuok atostogas, remontą, didelius pirkinius.

Mergelė. Kuo greitesnio ir ryžtingesnio sprendimo reikalaus aplinkybės, tuo labiau tu būsi linkusi lėtinti tempą, kol galiausiai apskritai sustosi. Beje, jeigu savaitaglį tavęs niekas neragins ir nekels sąmyšio, tau turėtų pavykti veikti konkrečiai ir apgalvotai. Tik labai labai lėtai. Ir aplinkiniai neturėtų dėl to tavęs smerkti.

Svarstyklės. Šeštadienis – nenuspėjama diena, šiandien didžiausios sėkmės gali pasiekti nestandartiniais metodais. Jei kažkurioje gyvenimo srityje norisi permainų, drąsus žingsnis ar eksperimentas gali būti sėkmingas. Net ir ne itin patikimi projektai, kuriems reikia avantiūrizmo, šeštadienį gali kuo puikiausiai pavykti. Be to, šeštadienis ypatingai palanki diena meilei – šiandien maloniai nustebinsi savo partnerį.

Skorpionas. Savaitgalį jūsų globėjas Merkurijus bus jums palankus, tad pats metas imtis konkrečių žingsnių viena ar kita kryptimi. Nebūkite tokie kritiški sau ir kitiems. Nors jums ir atrodo, kad darote vieną klaidą po kitos, tikrai nereikia savęs graužti ar peikti kitų

Šaulys. Šaulio ženklo atstovės šį savaitgalį pasieks emocinį apogėjų. Viskas juda link kritinio taško. Mažos smulkmenos, kurias ignoravai santykiuose, sugrįš ir tave persekios. Kažkas mėgins kišti tau pagalius į ratus, o gal taip tik tau atrodys.

Ožiaragis. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti

Vandenis. Bendravimo meistras Merkurijus daro staigų posūkį ir palies jūsų meilės ir kūrybingumo zoną. Be abejonės, tai atsilieps draugystei. Jei su kažkuo pradėjote draugauti, didelė tikimybė, kad pasirinkote ne tą žmogų. Na, laikas parodys.

Žuvys. Savaitgalį Žuvims turėtų puikiai sektis meilėje, bet tik jei pati leisi viskam vykti. Visų pirma turi atverti savo glėbį, kad galėtum duoti ir imti. Bet jei tavo rankos bus pilnos skalbinių, artimam žmogui bus sunku tave apkabinti. Nunešk drabužius į valyklą, kad rankos būtų laisvos priimti meilę, kurios taip trokšti.

Mano išsaugoti straipsniai