JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ypatinga kaukė plaukams

Ypatinga kaukė plaukams, kuri plaukus po 2 kartų padaro labiau spindinčius (FOTO)

Rudens sezono plaukai yra linkę prarasti blizgesį bei spindesį – taip plauką veikia šaltas oras, kuris jį sausiną bei skatina skilinėjimą. Praradusius savo grožį plaukus būtina atgaivinti!

Dažnai lankomės internetiniuose forumuose, kuriuose gali aptikti įvairiausių grožio receptų. Šį kartą už akių užkliuvo naminės kaukės receptas, kurio visa esmė – kiaušinio trynio ir ricinos aliejaus duetas. Kiaušinio trynis labai minkština plauką (priešingai, nei baltymas), o ricinos aliejus apskritai pripažintas kaip viena geriausių grožio priemonių, mat skatina plauko augimą ir gražina plaukui spindesį.
Sekmadienis – puiki proga pasilepinti namine kauke, tiesa? Tuoj pat maišyk ingredientus ir vos po kelių kaukės panaudojimų džiaukis sveikesniais ir švelnesniais plaukais!
Plaukai
Plaukai
Fotolia nuotr.

  • Vieno kiaušinio trynys
  • Du valgomieji šaukštai ricinos aliejaus
  • Vienas valgomasis šaukštas medaus

Paruošimas:

Visus ingredientus sudėkite į dubenį ir gerai sumaišykite. Turi gautis vientisa masė. Tepkite kaukę nuo plaukų šaknų per visą jų ilgį. Užsidėkite dušo kepurėlę ir mažiausiai dvi valandas palaikykite. Visi šie ingredientai labai tinka, jeigu norite sveikesnių ir greičiau augančių plaukų. Ją naudojant, jūsų plaukai ataugs per trumpiausią įmanomą laiką.

Kartokite šią procedūrą du mėnesius mažiausiai kartą per savaitę.

Mano išsaugoti straipsniai