JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sporto pratimai

Sporto pratimai, kurios rekomenduoja pati Beyonce (FOTO)

Pop karalienė Beyonce negali pasigirti modeliška figūra. Ji gali pasigirti dar nuostabesnėmis moteriškomis kūno linijomis! Tiesa, Beyonce visą gyvenimą sportuoja ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Plius – koncertuodama ji sutirpdo galybes papildomų kilogramų.

Vis dėlto ne kartą interviu pop princesė prisipažino – labiausiai ji dievina būtent lenkimo per liemenį ir dubens kėlimo pratimus, kurie padeda Beyonce sutvirtinti preso raumenis bei klubus.

Norėtum ir tu padailinti figūrą kaip Beyonce? Tuoj pat iš pakampės trauk sporto kilimėlį ir atlik šiuos du pratimus. Pamatysi, kaip iš karto sutvirtės raumenys. Tik nepamiršk pratimų atlikti reguliariai, taip pat kombinuodama juos su kardio pratimais.

Lenkimasis per liemenį

Jeigu norite turėti plokščią pilvą, padės šis pratimas. Pradinė padėtis: atsistokite tiesiai, pėdos pečių plotyje, rankos prispaustos prie šonų, nugara tiesi. Šiek tiek lenkite kūną į vieną pusę per liemenį, tačiau keliai turi likti tiesūs. Keturi kartai po 25 pasilenkimus į abi puse.

Kartok pratimą bent keturis kartus per savaitę.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Feb 7, 2016 at 7:12pm PST

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Oct 20, 2015 at 7:24pm PDT

Dubens kėlimas

Šis pratimas ne tik užtikrins plokščią pilvą, bet ir labai greitai išryškins apatinius pilvo raumenis. Atsigulkite ant nugaros, rankas ištieskite palei kūną. Kelkite dubenį tuo pat metu įtempdami pilvo raumenis. Pasilikite kelias minutes šioje pozoje, sėdmenys neturi liesti grindų.

Kartok keturis kartus per savaitę.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Oct 20, 2015 at 11:05am PDT

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Oct 20, 2015 at 11:03am PDT

Mano išsaugoti straipsniai