JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Viena ryškiausių merginų Lietuvos socialinėje erdvėje Leticija Anankaitė: „Nebijokite būti „crazy“ – tai veža daugelį!“ (FOTO)

Viena ryškiausių merginų Lietuvos socialinėje erdvėje Leticija Anankaitė: „Nebijokite būti „crazy“ – tai veža daugelį!“ (FOTO)

Daugeliui rodosi, jog norint tapti populiariu socialinėse medijose tereikia pinigų, sėkmės ar puikios išvaizdos. Mažai kas susimąsto, jog už didžiulio sekėjų rato subūrimo slypi nuolatinis ir neretai varginantis darbas. Sugebėti pažadinti prenumeratorių ar sekėjų smalsumą ir jį išlaikyti nėra taip paprasta, kaip atrodo. Su tuo sutinka ir viena ryškiausių šiandienos mūsų šalies socialinės medijos „influencerių“ Leticija Anankaitė.

Kaunietės „Youtube“ kanalą prenumeruoja virš 54 tūks. prenumeratorių, o „Instagram“ paskyrą seka net 64 tūkst. sekėjų, neabejingų grožiui, madai bei kelionėms. Mergina pripažįsta, jog ją prenumeruojančių bei sekančių žmonių skaičius magišku būdu per naktį nepatrigubėjo – norėdama išvysti tokius skaičius, mergina dirbo negailėdama nei pastangų, nei brangiausios gyvenimo dovanos – laiko.

Nors daugelis dalyvaudami socialinių tinklų gyvenime užsideda kaukes, kurios padeda apsisaugoti nuo tikrųjų emocijų išraiškų, Leticija atvira – ji nė neketina slėpti, jog šiuo metu vis dar yra ieškojimų kelyje. Atrasti tikrąją save merginai padeda ir jos socialinės erdvės sekėjai bei prenumeratoriai, kurie kartu su jauna mergina auga, tobulėja bei mokosi iš gyvenimiškųjų situacijų. Paskaityk interviu su Leticija ir sužinok, ar įsivaizdavai ją esant tokią pačią, kokia ji rodosi žvelgiant į ekraną!

Leticija, „YouTube“ ir „Instagram“ kanale turi didžiulę sekėjų armiją, esi aktyvi, žingeidi, gebanti aprėpti daugybę temų filmuojant vlogus. Ar tokia, kokia tave matome socialinėje erdvėje, esi ir realiame gyvenime?

Ir taip, ir ne. Atrodo toks lengvas klausimas, bet atsakyti sunku. Kad ir kiek stengčiausi rodyti savo nesuvaidintą gyvenimą „Youtube“ kanale, vis tiek nesu tokia gyvenime, kokia esu prie kameros. „Instagram“ mano asmenybė irgi kardinaliai skiriasi nuo asmenybės „Youtube“. Ten viskas nušlifuota, nupoliruota, o gyvenimas po filtrais atrodo gražus kaip pasakoje. Ir tuomet esu realioji aš, mergina, kuri dar neatrado savęs. Tikrai, dar nežinau kas esu, ko noriu iš gyvenimo. Visomis keturiomis ropščiuosi į žinomumą, bet tuo pačiu kasdienybėje neretai vengiu dėmesio ir noriu būti nepastebėta. Tad man sunku atsakyti į šį klausimą, nes kasdien keičiuosi (šypsosi)

Tavo „Instagram“ pakyros sekėjų skaičius kyla aukštyn – šiuo metu turi virš 64 tūks. sekejų! Ar daug laiko praleidi bei pastangų įdedi administruodama šią socialinę paskyrą, kuri daugeliui primena pasaką?

Na nemeluosiu, bet tikrai taip. Visą gyvenimą jaučiau trauką fotografijai, tad visuomet stengiuosi jomis išsiskirti, valandų valandas ieškau naujų idėjų nuotraukoms, mokausi pozuoti, renkuosi drabužius. Taip pat bendrauju su savo sekėjais, nes jie man kaip šeima. Niekas gyvenime nenukrenta iš dangaus be sunkaus darbo, taip pat ir 64 tūkst. sekėjų! Vis dėlto aš nežadu sustoti ir svajoju apie 100-ą tūkst.!

Kaip manai, kokias savybes turi turėti mergina, jog taptų puikia vlogere bei užsitarnautų vardą socialinėse medijose?

Na gyvendama socialinį gyvenimą jau gana ilgai pastebėjus esu kelias savybes, kurios labai padeda „prasimušti“. Tai gebėjimas būti nuoširdžia, žinoma, išsiskirti iš minios, nebijoti eksperimentuoti ir svarbiausia būti šiek tiek „crazy“, nes tai žmones veža! Žinoma taip susilauksite žymiai daugiau apkalbų nei būdamos paprastos mergaitės, bet ir sekėjų skaičius augs tūkstančiais, o ne dešimtimis (šypsosi). Vis dėlto dienos pabaigoje ne sekėjai yra svarbiausi, o tai, kokia iš tiesų esi. Niekada neverta bandyti apsimesti tuo, kuo nesi, nes galbūt ši sritis tiesiog ne tau (šypsosi)

Nerealiai šilta ir išskirtino grožio, dizainerės @milda.griksaite suknelė 😍 @mild_power <--- follow 💕💕💕😌

A post shared by Leticia (@iblacksnow) on Oct 17, 2017 at 5:35am PDT

Papasakok, kas tau yra pats mieliausias laisvalaikio praleidimo būdas.

Kad ir kaip mėgčiau ekstremalias veiklas ir žiemos linksmybes, mieliausias laisvalaikio praleidimo būdas man yra ramus vakaras su artimu žmogumi. Prisigamini skaniausio maisto, svarbiausia tiek daug, kad net ir norėdamas nesugebėtum suvalgyti ir žiūri mėgstamiausią serialą.

Follow me baby 🐯

A post shared by Leticia (@iblacksnow) on Dec 13, 2017 at 11:25am PST

Vienas iš pagrindinių tavo varikliukų – mada. Kaip pati apibūdintum savo stilių?

Casual with little bit of crazyness (liet. įprastinis, klasiškas su šiek tiek šėlsmo)

Friday 😏💣🔥batukai is @zaful !! 😍😮 nuolaidos kodukas zafulsales1

A post shared by Leticia (@iblacksnow) on Nov 3, 2017 at 11:12am PDT

Trumpai nupasakok, kaip atrodo tavo kasdieninė diena – ar ji turi monotoniškumo principų, o gal kiekviena diena kupina dinamiškumo?

Tai, kad esu influencerė manęs nepadaro kažkokia dievaite, kuri gali pabėgti nuo rutinos. Mano manymu, mūsų gyvenimas gali būti toks, koks mes norime, kad būtų. Mes patys pasirenkame ar gyventi rutinoje, ar iš jos ištrūkti bei išeiti iš komforto zonos. Išduosiu paslaptį, man be galo atsibodo šaltas Lietuvos klimatas, nuobodi aplinka. Noriu šilumos visus metus, o ne tik tris mėnesius. Tad jau labai greitai pradėsiu siekti šio tikslo ir bėgsiu iš gimtinės ten, kur visada švies saulė.

Tavo „Youtube“ kanale naujienos apie grožį, kosmetikos priemones vienos populiariausių. Ar turi savo TOP 3 grožio priemones, kurias galėtum rekomenduoti skaitytojoms?

1. Urban Dekay All night makiažo fiksatorius.

2. Benefit Ka-Brow antakių žėlė.

3. Lancome Tein Idole Ultra Wear makiažo pagrindas, pilno maskavimo ir laiko 24 valandas!

Esi drąsi, komunikabili, entuziastinga, energinga bei talentinga. Ar niekuomet nepagalvojai apie aktorinį kelią?

Tokia buvo mano svajonė nuo pat vaikystės! Tačiau jau esu pasistačius gana stiprius pamatus socialinėje erdvėje, tad savo gyvenimo teatrą vaidinsiu ,,Youtube“ platybėse.

Ar yra kažkas, ką norėtum pasakyti visiems savo prenumeratoriams bei sekėjams?

Branginkite gyvenimą, siekite svajonių, kasdien apkabinkite tėvus, nes vis dar galite. Mažiau kreipkite dėmesio į tokias smulkmenas kaip svoris, spuogai, figūra ar drabužiai. Gyvenimas bėga nerealiu greičiu, o geriausias dalykas, kurį dabar turite, yra jaunystė, tad išnaudokite ją tinkamai.

Mano išsaugoti straipsniai