JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 didžiausios Arianos Grande grožio bei stiliaus klaidos

7 didžiausios Arianos Grande grožio bei stiliaus klaidos, iš kurių galime pasimokyti (FOTO)

Nors gerbėjai šiuo metu retokai kada išvysta garsiąją muzikos atlikėją Arianą Grande ant raudonojo kilimo, įvertinti jos stiliaus perliukus arba nesėkmes galima panaršius nuotraukų archyvus. O, ko ten tik neradome – ir padaugintų savaiminio makiažo priemonių įrodymų, ir mados katastrofų… Ariana – be galo talentinga, charizmatiška ir unikali asmenybė, tačiau net ir jos neaplenkė grožio bei stiliaus nelaimės, kadaise buvusios būdingos daugeliui iš mūsų.

Neįforminantys veido antakiai. Arianėle, kur tavo antakiai? Na, šią grožio klaidą tikrai galima atleisti. Prieš ketverius metus antakių formavimas dar nebuvo toks pažengęs ar populiarus, todėl dažna įžymybė šią be galo svarbią veido dalį paprasčiausiai pamiršdavo. O veltui – antakiai ne tik įrėmina iškiliausius veido bruožus, bet ir paryškina įvaizdį. Kadaise Ariana atrodė blankokai ir viskas tik dėl antakių, kurių paprasčiausiai… nebuvo. Laimei, Ari atrado profesionalią antakių gražinimo meistrę ir šiuo metu atrodo nepakartojamai.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Pusę veido užimantys kaspinai. Ankstesnysis Arianos stilius kvepėjo karamele – saldūs motyvai, torčiukus primenantys sijonukai, raišteliai, mezginukai, raukinukai, kaspinėliai… Deja, kaspinėliai jau senokai išėjo iš mados, ypač tie, kurie segami plaukuose. Kai tau – devyneri, toks plaukų papuošalas gal ir atrodo stilingas, tačiau kai sulauki pilnametystės, verčiau šį vaikystės grožio elementą pasilikti nostalgiškiems prisiminimams giliausiame stalčiuje.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Veido formos neatitinkančios šukuosenos. Kadaise Ariana eksperimentavo su šukuosenų kirpimu. Pasitaikė gerų rezultatų, pasitaikė ir nesėkmių. Nors šiuo metu Ariana jaučiasi atradusi jos veido formą pabrėžiančią arklio uodegėlės šukuosena, kažkada ji dabinosi pusę kaktos uždengiančiais kirpčiais, kurie toli gražu netiko smulkutį veidą turinčiai įžymybei.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Pėdkelnių ir batelių atviru priekiu derinys. Šis tiesiog stiliaus žudikas! Nors daugelis pasaulio įžymybių šią griežtumo kupiną stiliaus pamoką išmoko jau senokai, vis dar pasitaiko tų, kurios ryžtasi spalvotų pėdkelnių ir atvirų batelių nusikaltimui. Tiesa, Arianai šioje nuotraukoje tėra septyniolika ir būnant tokio amžiaus normalu eksperimentuoti stiliaus bei grožio klausimu. Iš tiesų, daugiau panašių stiliaus klaidų žvelgiant į Arianos pasirodymus ant raudonojo kilimo neišvydome.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Suknelės – torčiukai. Sunku pasakyti, ar tokios suknelės kadaise buvo madingos. Paprasčiausiai jas mėgsta pompastiką mėgstančios asmenybės, kurios trokšta išsiskirti iš minios. Deja, beveik visada nesėkmingai. Džiugu, jog Arianos drabužinę pakeitė laisvesni drabužėliai, nes nors moteriškas stilius gražu bei estetika, sukneles – tortus vertėtų paaukoti labdarai.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Gausybė savaiminio įdegio kremo. Apie soliariumų sukeliamus neigiamus padarinius esame girdėjusios visos, tačiau Arianai koją kišo ir saugiausią tropikų įdegį suteikianti priemonė – savaiminio įdegio kremai. Daugelis spėliojo: kokia yra tikroji šios žvaigždės odos spalva? Regis, Ariana kadaise turėjo labai rimtą priklausomybę nuo soliariumų ir savaiminio įdegio kremų. Ją ne kartą ištiko netolygaus įdegio nelaimė – nuotraukose aiškiai matyti, jog Ariana padauginio savaiminio įdegio priemonių.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Laaabai daug makiažo. Ariana kadaise mėgo ir makiažo eksperimentus, todėl nepagailėdavo makiažo priemonių formuodama savo vakarinį įvaizdį. Neretai, deja, prašaudama pro šalį ir panaudodama paprasčiausiai per daug kosmetikos. Patariama rinktis tvarkingą, pernelyg neryškinantį veido bruožų makiažą. Sunkus, veido bruožus per daug pabrėžiantis makiažas prideda keletą metų ir nekaip atrodo dienos šviesoje. Užtektų gero, kokybiško makiažo pagrindo ir šviesesnio tonu paakių maskuoklio. Tinkamas blakstienų tušas ir antakių formavimo priemonė suteiktų veidui išraiškingumo. Štai tokios grožio paslaptys, kurias vertėjo žinoti Arianai!

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai