JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Menų studentas laisvalaikiu pozuoja pasauliniams prekių ženklams (FOTO)

Menų studentas laisvalaikiu pozuoja pasauliniams prekių ženklams (FOTO)

Buvusios merginos pastūmėtas nueiti į modelių atranką, klaipėdietis Karolis Inokaitis (20) jau ketverius metus profesionaliai pozuoja visoje Europoje garsiems prekių ženklams. Nors studijas su daug kelionių reikalaujančiu darbu suderinti sunku, Karolis jau pozavo tokiems prekių ženklams kaip Louis Vuitton, Victoria Beckham ar Calvin Klein. Dietomis savęs neribojantis vaikinas dėkoja genams ir sako, jog modeliais dirba ne tik gražuoliai, bet ir politikos ar medicinos mokslų absolventai.

Ką gyvenime veiki be modelio darbo? Galbūt studijuoji, turi pomėgių?

Be modelio darbo dar tikrai turiu, ką veikti. Kadangi antrame kurse studijuoju menus, paskaitos šiuo metu atima tiek daug laiko, kad lieka mažai noro užsiiminėti papildoma veikla. Kai turiu kiek laisvo laiko, visada stengiuosi jį išnaudoti turiningai. Vienas didžiausių mano pomėgių yra kelionės, todėl nepasant to, kad prisikeliauju dirbdamas modeliu, keliauti mėgstu ir ne darbo metu. Be to, labai mėgstu bėgioti, piešti, žvejoti.

Kaip atrodo tavo įprasta diena? Ar modelių dienotvarkė sustyguota, ar dažniausiai nenuspėjama?

Dabar esu susikoncentravęs ties studijomis, kadangi suderinti modelio darbą su studijomis labai sunku. Negali buti labai geras ir ten, ir ten. Turi rinktis, tad tenka bent pusę darbų atsisakyti. Iprastą dieną keliuosi prieš vidurdienį ir išėjęs į paskaitas prasimokau iki 19 val. Taip beveik kasdien. Savaitgaliais aplankau savo šeimą Klaipėdoje arba dirbu modeliu.

Kokio amžiaus pradėjai dirbti modeliu? Kaip atradai mados pasaulį?

Kontraktą su „Supermodels“ agentūra pasirašiau dar būdamas šešiolikos. Viskas dėl savo buvusios merginos, mat ji labai norėjo tapti modeliu. Jos pastūmėtas anketas išsiuntėme abu.

Su kokiomis kompanijomis, prekės ženklas jau turėjai galimybę bendradarbiauti?

Brooklyn We Go Hard, Lonsdale, Victoria Becham Glasses, SONGZIO, Louis Vuitton, Ermenegildo Zegna, Lanvin , Brunello Cucine, Calvin Klein glasses, TISSOT ir panašiai. Visus prekės ženklus, kuriuos reklamavau per šiuos ketverius metus, būtų sunku ir išvardinti.

Ar filmuojiesi reklamose, klipuose, ar dalyvauji tik fotosesijose? Papasakok plačiau, kur dažniausai tenka modeliauti?

Dažniausiai dirbu fotosesijose, tačiau neseniai pradėjau save atrasti ir filmuojantis. Kaip tik rytoj išvykstu į Prahą reklaminiam video filmavimui. Laukia įdomi patirtis.

Tavo manymu, ar iš tiesų modelio gyvenimas toksrožėmis klotas, kaip atrodo socialiniuose tinkluose ir filmuose? Kaip atrodo tamsioji modelio darbo pusė, kurios niekas nedemonstruoja?

Mano manymu, modelio darbe tamsiosios pusės, bent jau vyrams, nėra. Jei kažkas būtų nepatenkintas savo darbu, jis visada gali jį palikti. Tiesa, tamsiąją pusę dažnai matau, kai susiduriu su nepilnametėmis, kurios, atitrūkusios nuo tėvų, išvykusios dirbti į užsienį, nevengia parūkyti ar išgerti, dažnai lankytis vakarėliuose.

Kaip atrodo tavo mitybos rėžimas? Ar riboji save dietomis, subalansuotu maistu?

Nevartoju pieno produktų, atsisakiau šokolado, kavos, nerūkau. Nors vengiu mėsos, specialiomis dietomis savęs neriboju. Turbūt dėl to reikėtų dėkoti genams.

Ar modelio darbas dažnai riboja tavo pramogas?

Mano pramogos pastaruoju metu retai rišasi su vakarėliais ar naktinėmis linksmybėmis, nes darbe turiu būti žvalus ir gerai atrodyti. Dažniau modelių darbai būna darbo dienomis, ne savaitgaliais.

Ar sunku Lietuvoje modeliams prasiskinti kelią į karjeros aukštumas, rasti užsakymų ir tapti populiaru, norimu?

Mano manymu, kaip ir kitose gyvenimo srityse, modelio darbas reikalauja laiko ir kantrybės.

Ar pats dažniau užsakymų sulauki iš Lietuvos, ar iš užsienio?

Šiuo metu, kai studijuoju, daugiau tenka dirbti Lietuvoje. Dėl ateitis bus matyti, kadangi planuose dar laukia magistro studijos.

Modeliai dažnai vertinami pagal išvaizdą. Simpatiški žmonės laikomi paviršutiniškais, neintelektualiais. Kokia tavo nuomonė apie kitus modelius, kiek tau pačiam teko bendrauti?

Čia tas pats, kaip manyti, kad plauku spalva kažką nusako apie tavo protą. Nesąmonė. Tai, kad esi simpatiškas, nereiškia kad esi tuščias ar neintelektualus. Sutinku įvairių modelių. Ir tokių, kurie studijuoja mediciną ar politiką, ir tokių, kurie dar nėra baigę vidurinės mokyklos. Nepaisant to, visi jie įdomūs žmonės, su savitu požiūriu ir įsitikinimais.

Pats sieki aukštumų modelio karjeroje. Galbūt turi receptą, patarimų, kaip nepasiduoti ir siekti savo svajonės?

Svarbiausia susidėlioti prioritetus, pagalvoti, kas asmeniškai tau yra svarbiausia, ir tik tada to siekti. Dažnai žmonės daro klaidą siekdami to, ko jiems net nereikia.

Daugiau Karolio nuotraukų rasi: https://www.instagram.com/tetervinas/

Mano išsaugoti straipsniai