JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Leonardas Di Caprio vėl įsimylėjo tą

Leonardas Di Caprio vėl įsimylėjo tą, kurios seniai negalėjo pamiršti (FOTO)

Savaitgalį rašėme apie garsiojo aktoriaus Leonardo Di Caprio (41 m.) meilės prakeiksmą, kuris, kaip skelbia naujosios žinios, išnyko tarsi dūmas.

Gražuolio aktorio draugijoje pastebėta ne kas kita, o pati atlikėja Rihanna (27 m.) ! Dvidešimt pirmojo amžiaus pop karaliene tituluojama dainininkė buvo pastebėta su Leo labai jau aistringai leidžianti laiką viename prabangiame Paryžiaus klube.

Anot liudininkų, porelė ne šiaip sau šnekučiavosi, o elgėsi tarsi tikri įsimylėjeliai – bučiavosi ir laikėsi už rankų. Šaltiniai sako, jog tai tikrai nebuvo draugiškas bučinys – Paryžiaus naktinio gyvenimo šėlsmui pasidavusios įžymybės bučiavosi prancūziškuoju bučiniu.

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Vida Press
Rihanna
Rihanna
Vida Press

Naktiniame klube taip pat šėlo gera Rihannos draugė Cara Delevingne, kuri turbūt laisvai galėtų pakomentuoti saldžiosios porelės vakaro nuotykius.

Turime priminti, jog Rihanna ir Leo prieš porą metų susitikinėjo, tačiau rimtų santykių žvaigždūnams taip ir nepavyko užmegzti. Į kovą prieš Leo stojo visa Rihannos šeima, kuri garsųjį aktorių viešai pavadino mergišiumi.

Rihanna
Rihanna
Vida Press
Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Vida Press

Na, žinant jo trumpalaikių santykių istoriją, gal ir teisingas apibūdinimas?

Mano išsaugoti straipsniai