Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
Vaikinas neatrašo arba nerašo? Vadinasi

Vaikinas neatrašo arba nerašo? Vadinasi, nežinai to, ko jiems negalima rašyti

Šiandien, kai bendravimas iš realybės dažnai persikelia į virtualią erdvę, mokėjimas savo jausmus reikšti žinutėmis – labai vertinga savybė. Tačiau kaip su savo išmanumu rašant žinutes nepersistengti?

Komplimentų ignoravimas

Vienas dalykas, kurio nekenčia vaikinai – kai nekreipi dėmesio į jų komplimentus ar jausmingas žinutes. Jie stengiasi užmegzti su tavimi ryšį, o tai reiškia, kad yra pasiryžę pažeidžiamumui, net jeigu tik susirašinėjama žinutėmis.

Dažnai išsiunčiamos žinutės ne tam adresatui

Jie supranta, ką tu rezgi. Niekas nėra toks kvailas, kad nuolat siuntinėtų žinutes ne tuo adresu. Jie tai vertins kaip dėmesio reikalavimą, o toks elgesys niekam nepatinka, nepriklausomai nuo to, su tuo vaikinu susitikinėji ar ne.

Vertimas atsakyti į žinutes darbo metu

Moksliškai įrodyta, kad vaikinai negali pakęsti, kai merginos rašinėja jiems žinutes darbo metu. Tai labai blaško dėmesį ir yra pateisinama tik tuo atveju, jeigu jis neveikia nieko svarbaus arba tavo žinutė iš esmės yra neatidėliotina.

Rašymas VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS

Kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti, tačiau žinučių rašymas didžiosiomis raidėmis asocijuojasi su tomis motinomis, kurios ką tik atrado mobiliuosius telefonus, ir žmonėmis, kurie šaukia. Net jeigu tuo nenori nieko pasakyti, žinutės VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS gali sukelti vaikinui nerimą. Ir pagrįstai.

Prasta gramatika

Daugelis vaikinų tvirtina, kad tikrai prasta gramatika jų jausmus visiškai atšaldo. Dažniausiai pasitaikančios klaidos, į kurias jie atkreipia dėmesį, tai klaidinga raidžių seka žodyje.

Kuo pakeisti? Genialumas slypi paprastume. Rašyk aiškiais ir paprastais žodžiais, neiškraipyk savo kalbos. Visi „ką tju“, „ką weiki“ ir kiti gimtosios mūsų kalbos darkymai parodo ne tavo išradingumą ir brandos trūkumą. Save gerbianti mergina parodys, kad puikiai išmano gramatiką ir moka sklandžiai dėlioti savo mintis. O jeigu bijai, kad į tavo „nuobodžią“ žinutę nebus atsakyta, klausk taip, kad atsakymo nebūtų galima išvengti.

Klausimų ataka

„Kur tu, ką veiki, kur esi, kada nori susitikti?“ Dažniausiai merginos, nesulaukusios atsakymo į pirmąją siųstą žinutę, siunčia dar vieną klausimą, o vėliau – dar vieną. Tai – didžiausia daroma klaida SMS pasaulyje. Tiesiog išbandyk savo kantrybę ir išmok sulaukti atsakymo. Kuo pakeisti? Niekuo. Bendravimas SMS žinutėmis turi vykti pakaitomis, o ne vien iš tavęs. Atmink, kad vaikinai mėgsta medžioti net ir virtualioje erdvėje, todėl „užmesk masalą“ ir lauk, kol jis atkreips į tave dėmesį. Nebūk įkyri ir tapsi išskirtinė!

Juokeliai ne laiku ir ne vietoje

Jeigu vidury neutralaus sakinio mėgsti įterpti „ha ha“, „LOL“ ir kitus juoką žyminčius trumpinius, tai smukdo gerą tavo žinučių įvaizdį. Kuo pakeisti? Kai atrašai į vaikino žinutę, įsivaizduok, kad kalbiesi su juo akis į akį. Nejaugi ir tuomet vartotum keistas raidžių kombinacijas? Vaikinas labiau džiaugsis aiškia ir pokalbiui vystytis leidžiančia žinute negu neaiškais žodžiais, kurių reikšmės dažniausiai jis nežino.

Neaiškumas

„gal..“, „nežinau…“ ir t.t. Žinutėmis sunku išreikšti savo jausmus (nebent naudoti daugybę „emojis“, kurių, tiesa, vaikinai ne itin mėgsta), todėl stenkis rašyti ir savo mintis reikšti aiškiai. Jeigu vaikinas tavęs ko nors paklausia, tarkim, ar tau būtų įdomu pamatyti naują filmą, o tu atsakai „gal“, vaikinas supras, kad tu niekur nenori su juo eiti, ir tiesiog mandagiai atsisakai. Kuo pakeisti? Paprasčiausiai vartok tokius žodžius kaip „Taip“ ir „ne“. Jeigu tavęs ko nors klausia, gali juk į tą klausimą ir be užuolankų atsakyti, taip?! Tačiau jei tikrai nenori su juo susitikti, visuomet gali savo sprendimą paaiškinti mandagiai, neįžeisdama vaikino ir nesukurdama iliuzijų. Gali paaiškinti, kad šiuo metu esi labai užsiėmusi ir neturi laiko pasimatymams ir t.t. Vaikinui nebereikės šifruoti mįslingo tavo „gal“!

Mano išsaugoti straipsniai