JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Yra mergina

Yra mergina, tobulesnė už Angelina Jolie (FOTO)

Daugelis aktorę Angelina Jolie vadina tobulo grožio įsikūnijimu. Pasirodo, Angelina nėra vienintelė, turinti idealias veido proporcijas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

JAV gyvenanti Veronika Black yra tokia panaši į garsiąją aktorę, jog kai kurie vaikinai, bendraudami su ja pradeda… drebėti!

27 – erių metų amerikietę gatvėje dažnai maišo su Angelina – itin putlios lūpos, varno juodumo plaukai ir žalios lyg katės akys tapatina Veronika su garsiąja gražuole.

Beje, Veronika savo Instagramo paskyroje turi jau daugiau nei pusę milijono sekėjų ir tai visai nestebina – juk žmonėms visada kelia susidomėjimą žmonės, kurie yra panašūs į žvaigždes.

Vis dėlto Veronikos gyvenimas ne visada buvo toks, koks yra dabar. Kadaise, dar būdama paauglė, Veronika kentėjo skaudžias patyčias dėl savo išvaizdos, mat aplinkiniai ją laikė labai negražia. Galbūt todėl suaugusi ji ryžosi plastinėms operacijoms, kurios ir padarė ją tokią, kokia ji yra dabar.

Dar vienas įdomus faktas iš Veronikos gyvenimo – anot jos, šiuo metu ji turi vos kelias drauges, nes visos kitos merginos mano, jog ji yra vaikinų užkariautoja, todėl bičiuliautis su ja nenori.

Kažin, ar tapusi Angelinos Jolie antrininke Veronika jaučiasi laimingesnė? Kaip bebūtų, panašumas į garsiąją žvaigždę stulbina.

Įvertink ir tu. Štai čia rasi Veronikos nuotrauką prieš plastines operacijas, o štai čia – šiuo metu.

Tai ar lenkia Veronika Angeliną tobulumu? Pasidalink savo nuomone komentaruose!

Mano išsaugoti straipsniai