JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinai atviri: ko panelėje neturėtų būti?

Vaikinai atviri: ko panelėje neturėtų būti?

Jeigu mus erzina vaikinų nešvarios kojinės, prakaito kvapas ar iš burnos skriejantys keiksmažodžiai, visko gali būti, jog ir vaikinai turi mums šiokių tokių priekaištų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Juk yra sakoma, jog niekas negimė idealus. Tobulomis panelėmis mes ir nesiekiame būti, bet kartais visai naudinga paskaityti, ką vaikinai sako apie merginų bloguosius įpročius. Viskas – kaip ant delno…

Nešvarios panagės. Gal mums atrodo, jog rankų pirštai nėra tai, į ką vaikinai labiausiai atkreipia dėmesį, tačiau tai nėra visiška tiesa. Galbūt jie nepastebi atsilupusio nagų lako (žinoma, jei tokia situacija nėra ant visų rankų pirštų nagų..), tačiau nešvarias panages jiems nesunku pastebėti. Ypač, jei mėgsti auginti ilgesnius nagus. Visada pasirūpink, jog panagės būtų švarios, nešiodamasi paprastą dantų krapštuką. Žinoma, jei nagai bus nesutvarkyti, net ir švarios panagės nepadės. Atmink – geras manikiūras yra tinkamo įvaizdžio dalis.

Kambarys, nusėtas dulkių sluoksniu. Jei vaikinas lankosi tavo namuose ir nuolat mato dulkių kamuolius ant grindų – ne, tai tikrai nekelia jam susižavėjimo. Vienas kartas atleistina, tačiau jei ir toliau gyvensi it švaros gyvenime neregėjusi mergina, vaikinas tikrai tai pastebės. Švara būtina ne dėl kitų, o dėl savęs. Sekmadieniais įsijunk garsiai muziką, į ranką čiupk šluostę ir – pirmyn! Apsikuopusi jausiesi kur kas geriau, o ir vaikinui neteks keisti geros nuomonės apie tave.

Nuolatinis kompleksavimas. Jei mergina labai kompleksuoja: nesvarbu, dėl išvaizdos, ar dėl kokių nors asmeninių savybių, tai vaikinus verčia eiti iš proto. Blogąja prasme. Juk žinai, jog pasitikinčios savimi panelės lyg bitės medų traukia vaikinus, o nuolatos kompleksuojančios – nors ir būdamos gražios, niekada nesulaukia tiek daug dėmesio. Savo kompleksus ir baimes būtina vyti šalin visai ne dėl vaikinų dėmesio. Taip juk pati jausiesi geriau, todėl pulk naikinti tau ramybės neduodančių kompleksų!

Nenudažytos plaukų šaknys. Jei tavo natūralių plaukų šaknys ataugo vos per centimetrą, tai tikrai nėra jokia katastrofa. Vaikinus gąsdina tik gerokai ūgtelėję natūralūs plaukai, kurie švieste šviečia. Ypač, jei tavo plaukai, pavyzdžiui, yra tamsūs. Todėl nepatingėk dažniau apsilankyti pas kirpėją, nes plaukų grožis priklauso ne tik nuo jų sveikatos, bet ir nuo priežiūros.

Apiplyšę, per dideli ar per maži apatiniai. Kai kurioms merginoms atrodo, jog apatinis trikotažas yra toks drabužis, kuris nėra itin svarbus – juk niekas jo nemato, išskyrus tu ir tavo vaikinas. Štai čia ir yra problema. Pasirinkdamos apatinį trikotažą dažnai prašauname į šalį. Vaikinai irgi mus nori išvysti dailias, ypač su švariu ir ne per senu apatiniu trikotažu. Baisiausia, kai apatinis trikotažas yra apiplyšęs… Jei matai, jog jis nešioti nebetinkamas, tuoj pat mesk jį laukan! O apie per mažą apatinį trikotažą vaikinai yra dar blogesnės nuomonės. Toks trikotažas ne tik yra nepatogus, bet ir atrodo nekaip… Ypač, kai persišviečia per kelnes ar timpas.Mano išsaugoti straipsniai