JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kylie Jenner atskleidė tai

Kylie Jenner atskleidė tai, kas privertė į ją pažiūrėti kitomis akimis (FOTO)

Kol daugelis pasaulio paauglių iki pilnametystės gyvena už tėvų pinigus, realybės šou žvaigždė Kylie Jenner (17) jau seniai yra nepriklausoma nuo savo gimdytojų.

Iš šalies gali pasirodyti, jog Kylie Jenner prabangus gyvenimas – jos tėvelių nuopelnas. Vis dėlto visai neseniai septyniolikmetė atskleidė, jog nuo 14 metų gyvena finansiškai savarankišką gyvenimą.

„Mano mama Kris „apkarpė“ mano finansus prieš tris metus, todėl aš šiuo metu pati moku už savo maistą, drabužius ir benziną“ ,- viešai prisipažino Kylie.

Tad už kokius finansus Kylie gyvena? Ne paslaptis, jog žvaigždutė aktyviai vykdo veiklą mados ir grožio srityje, su sesutė Kendal yra įkūrusi „Topshop“ parduotuvės drabužių liniją ir, žinoma, kartais dirba modelio darbą.

Vis dėlto žinomumas ir populiarumas duoda savo. Dalyvavimas realybės šou ir įvairiuose renginiuose garsina Kylie ir kartu suteikia šansą susirasti verslo partnerių.

Tačiau nepaneigsime, jog ne kiekviena septyniolikos metų panelė galėtų pasiekti tiek, kiek Kylie. Todėl prieš kritikuojant jos chirurgo peilio padailintas lūpas atsiminkime, jog Kylie tikrai nėra ta, kuri sėdi rankas sudėjusi ir savo malonumams leidžia tėvelių pinigus.

Daugiau Kylie savarankiško gyvenimo akimirkų:

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Monaco 🏁

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

😎 go ahead and follow @kendallandkylie for some sneak peaks

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Baby

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Mano išsaugoti straipsniai