JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 faktų apie „Riverdale“

10 faktų apie „Riverdale“, kurių nebūsi žinojusi (FOTO)

Paslapčių ir dramų kupinas serialas Riverdalas jau spėjo tapti tavo mylimiausiu serialu? Tuomet tikrai išsirinkai savo aktorių – favoritą, tačiau kai kurių tiesų apie mėgstamiausias serialo žvaigždes ir kūrybinį procesą gali ir nežinoti. Pateikiame net dešimt smagių faktų!

Riverdalas turėjo būti kino juosta! Vis dėl to vienas iš vykdančiųjų serialo prodiuserių Roberto Aguirre-Sacasa nusprendė, jog toks šaunus scenarijus vertas serialo. Jis neapsiriko – Riverdale šiuo metu yra žiūrimiausias jaunimo serialas pasaulyje.

Vienai pagrindinių serialo žvaigždžių Camillai Mendes vaidmuo seriale buvo pirmasis. Ir lemtingas. Anksčiau Camilla buvo vaidinusi tik vietinėse televizijos reklamose. Camilla, norėdama įsijausti į Veronikos vaidmenį, peržiūrėjo šimtus Liežuvautojos serialų, jog įsijaustų į serialo pažibą Blair Waldorf (akt. Leighton Meester)

Camilla Mendes
Camilla Mendes
Vida Press

KJ Apa (Archie) iš tiesų yra natūralus brunetas, tačiau dėl vaidmens seriale jis buvo priverstas dažyti plaukus ryškiai raudona spalva kas kelias savaites. Iš pradžių į tai skeptiškai žiūrėjęs KJ APA šiuo metu net džiaugiasi tokia ryškia plaukų spalva.

KJ Apa
KJ Apa
Vida Press

Legendinis mistinis serialas Tvin Pyksas (Twin Peaks) labiausiai inspiravo Riverdale serialo kūrėjus. Jų teigimu, iš serialo serijų jie sėmėsi paslaptingumo, mistinių situacijų bei kai kurių įvaizdžių elementų.

Aktoriai Camila Mendes ir Cole Sprouse abu mokėsi tame pačiame Niujorko universitete. Kaip jie abu teigia, nebuvo pažįstami, tik susitikdavo kai kuriuose universiteto vakarėliuose. Šiuo metu jie sėkmingai bičiuliaujasi.

KJ Apa norėtų, jog Betty ir Archie, o ne Archie ir Veronika galų gale taptų pora ir sėkmingai kurtų santykius, o štai Camilla Mendes su tuo nesutinka ir mano, jog Archie ir Veronika būtų tobula pora.

KJ Apa ir Camilla Mendes
KJ Apa ir Camilla Mendes
Vida Press

Nors daugelis aktorę Camillą Mendes ir Lili Reinhart laiko serialo bestėmis, Lili ir kita serialo aktorė Madelaine Petsch lygiai tokios pačios geros draugės ir dar kambariokės – bent jau taip teigė artimi aktorėms šaltiniai serialo kūrimo pradžioje. Madelaine teigia, jog Lili – jos sielos žmogus, mat yra ne tik puiki kambariokė, bet ir gera draugė.

Camila Mendes, Madelaine Petsch ir Lili Reinhart
Camila Mendes, Madelaine Petsch ir Lili Reinhart
Vida Press

Lili Reinhart – aktorė, išgyvenusi depresiją paauglystėje, todėl šiuo metu Lili pati save vadina psichinės sveikatos advokate. Lili pataria visiems, išgyvenantiems vidines dramas, kreiptis į specialistus ir bandyti išspręsti psichologines problemas. Kiek vėlesniuose serialo epizoduose bus vaizduojama, kaip Lili herojė Betė kovoja su psichologiniais sunkumais. Tai aliuzija į pačios Lili gyvenimą.

KJ Apa filmuojant pirmąjį sezoną, susilaužė ranką, kuomet buvo kuriama viena iš pirmųjų serialo serijų. Filmavimą teko sustabdyti iki tol, kol aktoriaus ranka buvo sveika.

Nė vienas iš seriale vaidinančių… nemoka gaminti. Tai viename interviu prisipažino Camilla Mendes, kuri teigė, jog aktoriai šiuo metu mėgaujasi filmavimo aikštelėje tiekiamu maistu, o po filmavimų keliauja į užkandines. Tiktų tikriausi studentai, kurių gebėjimai gaminti dar nėra išlavinti!

Mano išsaugoti straipsniai