JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Socialinių tinklų sensacija: 17-metis

Socialinių tinklų sensacija: 17-metis, fotografuojantis save kiaurą parą(FOTO)

17-metis australas Kurtas Colemanas vadina save „Australijos Paris Hilton“, per dieną savo veidą „selfie“ įamžina šimtus kartų, nes, kaip pats teigia, yra tiesiog tobulas. Ką ten tobulas – Kurtas įsitikinęs, kad Beyonce hitą „Flawless“ (be trūkumų – angl.k.) įkvėpė būtent jis!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Daugiau nei 130000 sekėjų „Instagram“ ir beveik 230000 sekėjų „Facebook“ turintis Kurtas jau ne kartą komentatorių buvo pavadintas „Didžiausiu „Instagram“ narcizu“. Kurto tokie komentarai nežeidžia, priešingai, jis sako, kad „žmonės pavydi ir aš juos puikiai suprantu, juk pavydėti tikrai yra ko!“. Vaikinas taip pat patikina, kad „selfie“ nuotraukas darosi kiaurą parą, nes tiesiog negali atsižiūrėti į savo atvaizdą jose.

Hello how are u.

A photo posted by KURT COLEMAN (@kurtcoleman) on

Interneto sensacija tapęs Kurtas ne visada ramiai gali vaikščioti savo miesto Gold Coast gatvėmis, nes jį atakuoja ne tik kartu įsiamžinti norintys fanai, bet ir tie, kuriems vaikinas nepatinka. Kurtas neslepia, kad ne kartą jį bandė sumušti.

Tačiau nemanykite, kad narcizo įvaizdis „Instagram“ – tik kaukė. Kurtas teigia, kad toks, koks yra nuotraukose, yra ir realiame gyvenime. „Aš manau, kad kiekvienas privalo laikyti save gražiu žmogumi, nes šiandien kažkodėl daug priimtiniau savęs nekęsti nei mylėti“, – pasakojo Kurtas.

Locked outta heaven?

A photo posted by KURT COLEMAN (@kurtcoleman) on

Kurtas laiko save sensacija ir tikina, kad yra dėl savęs išprotėjęs. „Jeigu aš dėl savęs einu iš proto dėl savęs, nenuostabu, kad ir kiti dėl manęs išprotėjo!, – sako vaikinas, kuriam grėsė nušalinimas nuo pamokų už tai, kad gatvėje dalino autografus.

Didžiausią įtaką Kurtui, kaip jis pats teigia, padarė skandalingoji Paris Hilton. „Ji – didžiausia mano įkvėpėja, dievinu ją, nes ji man primena mane patį“, – apie savo dievaitę kalbėjo interneto sensacija, labiau už viską mėgstanti dirbtinio įdegio kremus.

I represent Australia because I help Australians live how they’re meant too.

A photo posted by KURT COLEMAN (@kurtcoleman) on

Kurtas nevengia pagirti savo išvaizdos, jo prierašai po „Instagram“ nuotraukomis kalba patys už save: „Esu gražus“, „Įdegęs Dievas“, „Net po vandeniu atrodau tobulai“.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai