JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Per 12 savaičių figūras kardinaliai pakeičianti trenerė siūlo atsisakyti dietų(FOTO)

Per 12 savaičių figūras kardinaliai pakeičianti trenerė siūlo atsisakyti dietų(FOTO)

Vos 23-ejų metų australė Kayla Itsines jau turi kuo pasigirti: asmenine trenere dirbanti mergina sukūrė specialią 12 savaičių lieknėjimo programą, kuri pavertė ją tikra socialinių tinklų sensacija. Daugiau nei milijoną sekėjų (tarp jų – ir „Victoria’s Secret“ „angelas“ Candice Swanepool!) kasdien juos įkvepia sportuoti ir rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Jos „vizitine kortele“ tapo figūra, apie kurią svajoja tikrai ne viena mergina. Vos Kayla pradėjo dalintis savo nuotraukomis „Instagram“, iškart sulaukė didelio susidomėjimo. Merginoms rūpėjo, ką gi reikia daryti, kad tokią pritrenkiančią figūrą turėtum? Kayla į jų klausimus atsakė sukurdama 12 savaičių treniruočių programą, kurioje detaliai aprašo, kaip sportuoti, kad sutvirtėtų raumenys ir sumažėtų apimtys. Kaylos gerbėjoms itin patiko faktas, kad norint sportuoti pagal šią programą nereikia pirkti sporto klubo abonemento, visus pratimus galima atlikti namų sąlygomis.

Žinoma, kad vien sportuoti – ne gana. Todėl Kayla siūlo ir mitybos planą, kurio laikantis figūra dailės sparčiau, organizmas nebus prikimštas nesveikų patiekalų, sugrįš energija. Trenerė pirmiausiai pataria atsisakyti žaibiškų dietų, nes organizmas jautriai reaguoja į staigius maisto apribojimus ar perteklių. Kaylos nuomone, blogiausia, ką merginos gali padaryti, yra chaotiškas dietos laikymasis, kai vieną savaitę organizmas patiria šoką patekęs į „bado stovį“, o kai dietos nebepavyksta laikytis, organizmas vėl kenčia dėl netikėtai gausaus maisto kiekio. Tiek treniruočių, tiek mitybos planas kainuoja po maždaug 160 Lt.

Internetine sensacija tapusi Kayla nuolat dalinasi jos sukurto plano besilaikančiųjų nuotraukomis, kuriose aiškiai matyti svorio ir figūros pokyčiai. „Sunkus darbas visuomet duoda rezultatų. Merginos, aš jumis labai didžiuojuosi!“, – po viena iš jos plano gerbėjų nuotrauka komentavo Kayla.

Keturios mitybos taisyklės pagal Kaylą Itsines:

1. Visuomet valgyk pusryčius, net nei ryte nesi itin alkana. Tinkama porcija baltymų, angliavandenių bei riebalų „užkurs“ tavo organizmą dienai ir nejausi alkio iki pat pietų.

2. Stenkis valgyti 3 kartus per dieną ir 2 kartus užkandžiauk. Tarp valgymų turi būti ne didesnis nei 2-3 valandų tarpas. Rankinėje visuomet turėk riešutų ir vynuogių, kurių galėsi užkrimsti vos praalkusi.

3. Vartok multivitaminus. Net jei valgai įvairų maistą, gali būti, kad tau trūksta tam tikrų medžiagų. Didink imunitetą ligoms kasdien gerdama multivitaminus, kurie užtikrins, kad tavo organizme netrūktų jam būtinų medžiagų.

4. Nebijok angliavandenių! Angliavandeniai yra organizmo „kuras“, jie reikalingi energijai, ištvermei bei geresnei skysčių pusiausvyrai. Jie ypač svarbūs sportuojantiems žmonėms. Be angliavandenių kūnas tiesiog negali tinkamai funkcionuoti, todėl net nebandyk visiškai jų atsisakyti.

Mano išsaugoti straipsniai