JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 filmai su Robinu Williamsu

5 filmai su Robinu Williamsu, kuriuos būtina pamatyti(VIDEO)

Pramogų pasaulis šiandien gedi – savo namuose Šiaurinėje Kalifornijoje negyvas rastas puikiai žinomas aktorius Robinas Williamsas. Kino istorijon įėjusius vaidmenis filmuose „Ponia Dautfajė“, „Mirusių poetų draugija“, „Džiumanži“ ir daugelį kitų sukūręs „Oskaro“ laureatas, įtariama, nusižudė. Aktoriui buvo 63 metai.

Kviečiame prisiminti šį daugybės gerbėjų mylėtą aktorių žiūrint geriausius jo sukurtus vaidmenis. Jūsų dėmesiui – penki filmai su Robinu Williamsu, kuriuos verta pamatyti.

„Dead Poets Society“

Geras mokytojas gali pakeisti gyvenimą. Būtent toks mokytojas, kurį įkūnijo Robinas Williamsas, ir tapo šio filmo pagrindiniu herojumi. Privačioje berniukų mokykloje, kur galiojo griežtos taisyklės, jis sugebėjo savo mokiniams įžiebti norą kurti, keistis ir kovoti su gyvenimo neteisybėmis. Jis įsteigia „Mirusių poetų klubą“, kur atsiskleidžia literatūrai neabejingų mokinių talentai. Tačiau mokyklos valdžiai ir tėvams toks mokytojo elgesys atrodo įtartinas… Filmo anonsą rasi čia.

„Bicentennial Man“

Žmones jau ne vieną dešimtmetį žavi idėja turėti namuose robotą, kuris atliktų visus buities darbus ir vykdytų kiekvieną paliepimą. Šeima įsigyja būtent tokį išradimą, kuris tampa ne tik paklusniu tarnu, bet ir šeimos nariu. O ilgainiui, tobulėjant technologijoms, jis įgauna ir tam tikrų tik žmonėms būdingų savybių. Filmo anonsą rasi čia.

„August Rush“

Ji – griežtų tėvų auklėta violončelininkė, jis – maištaujantis rokeris. Vieną naktį jų keliai susikerta, gimsta meilė, tačiau ryte jiems tenka skirtis. Po kurio laiko paaiškėja, kad toji naktis nepraėjo be pėdsakų – mergina laukiasi, tačiau jos tėvai neleidžia jai kūdikio pasilikti ir prieš jos valią atiduoda mažylį į vaikų namus. Bėga metai, berniukas, pavadintas Augustu, jau nuo kūdikystės rodo ypatingą talentą muzikai ir vieną dieną jis pakliūva pusamžio vyriškio, vadinamo Burtininku, globon. Burtininkas išnaudoja našlaičius versdamas juos muzikuoti gatvėje. Jis netrunka pastebėti, kad Augustas – neįtikėtinai gabus ir gali jam atnešti turtus. Tačiau berniukas muzikuoja dėl visai kitos priežasties – jis tikisi, kad muzika vieną dieną nuves jį pas tikruosius tėvus. Filmo anonsą rasi čia.

„Mrs Doubtfire“

Kai Danielio žmona pareiškia, kad nori su juo skirtis, vyriškis pasijunta sugniuždytas. Jis nenori skirtis ir prarasti savo vaikų, tačiau žmonos nuomonės jam nepavyksta pakeisti. Į šią problemą Danielis pažvelgia labai kūrybingai – kai jo žmona po skyrybų pradeda ieškoti namų tvarkytojos, jis nusprendžia apsimesti moterimi, kad galėtų bent po priedanga praleisti kuo daugiau laiko su savo vaikais šeimos namuose. Ilgainiui tiek vaikai, tiek buvusi žmona įsimyli mielą ponią Doutfajė, tačiau kaip jiems paaiškinti, kad tai – tėtis?.. Filmo anonsą rasi čia.

„Patch Adams“

„Lopas“ Adamsas – netradicinis medicinos studentas. Jis nori gydyti pacientus ne dalykišku bendravimu ir vaistais, o nuoširdumu ir… humoru. Tai nelabai patinka ligoninės vadovui, tačiau pacientai studentą dievina, jis sugeba savo juokeliais nukreipti jų mintis nuo ligos, skausmo bei liūdesio. „Lopas“ niekaip negali suprasti, kodėl jį moko, kad geras gydytojas niekada neleis sau prisirišti prie paciento ir parodyti jam tikrųjų jausmų. Jis tiki, kad juokas – geriausias vaistas. Filmo anonsą rasi čia.

Mano išsaugoti straipsniai