JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Rihanna savo kūną patikėjo jaunai merginai(FOTO)

Rihanna savo kūną patikėjo jaunai merginai(FOTO)

24 metų britė Cally-Jo Pothecary svajojo tapti dailininke, tačiau iškeitusteptukus į adatas merginą aplankė didžiulė sėkmė. Ne, Cally-Jo netapo gydytoja, ji pasirinko tatuiruočių meistrės profesiją, o jos „Instagram“ pademonstruotas talentas pelno jai tatuiruočių užsakymus iš ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių.

Tatuiruotėmis savo kūną mėgstanti puošti Rihanna užsimanė ypatingo piešinio, kuris puoštų jos plaštaką ir riešą. „Instagram“ pastebėjusi jaunosios britės darbus Rihanna nusprendė, kad savo ranką patikės tik jai.

Dainininkė paprašė jaunosios tatuiruočių meistrės paslaugų ir netgi suorganizavo jai specialų skrydį į Dominikos Respubliką Karibų salose, kur tuo metu Rihanna viešėjo. Gavusi užsakymą iš pačios Rihannos Cally-Jo, žinoma, iškart sutiko papuošti dešiniąją dainininkės ranką, tiesa, ji nerimavo dėl jai tekusios atsakomybės.

Rihannos tatuiruotė ant rankos
Rihannos tatuiruotė ant rankos
Vida Press

„Rihannos ranka – viena labiausiai stebimų pasaulyje, todėl jaudinausi, nes mano darbas bus kasdien matomas daugybės žmonių visame pasaulyje“, – apie garsųjį užsakymą pasakojo mergina. Meno studijų diplomą turinti tatuiruočių meistrė sukūrė Rihannai ypatingą piešinį, kuris atrodo lyg nėriniuota pirštinė, užmauta ant dainininkės rankos.

Daugybės dėmesio sulaukęs piešinys gimė net po 10 valandų piešimo ant rankos ir 1 valandos tatuiravimo. Ar diva Rihanna nerodė kaprizo dėl tokio sudėtingo kūno piešinio proceso? „Ji – tiesiog nuostabi klientė“, – gerų žodžių Rihannai negailėjo tatuiruočių meistrė.

„Kažkada užkandinėje gaminau sumuštinius, o dabar garsenybės mane skraidina po pasaulį, kad daryčiau tai, ką dievinu“, – apie išsipildžiusias svajones pasakojo jaunoji britė. Daugiau Cally-Jo darbų rasi jos „Instagram“ profilyje.

Mano išsaugoti straipsniai