JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nepatikėsite

Nepatikėsite, į ką vos po dviejų metų virto ši mergaičiukė (FOTO)

Jungtinės Amerikos Valstijos be abejonės yra šalis, kurioje pastebima itin greita kaita tuomet, kada mergaitė virsta mergina ar net moterimi. Ypač tada, kai pelningi pasiūlymai fotografuotis ar reklamuoti drabužius pilasi nuo devynerių metų.

Khia Lopez – vienas iš greičiausiai augančių bei žinomumo laiptais kylančių JAV modeliukų. Daugelis apstulbsta išgirdę tikrąjį mergaičiukės amžių, mat mano, jog ji yra kur kas vyresnė. Tvirtai įsikibkite į kedės atlošą, jei sėdite – Khia ne dvidešimt, o vos trylika metų! Amžių, kuomet daugelis jaunųjų damų dar žaidžia lėlytėmis, mergina peršoko ir pati virsta gyva lėlyte.

Nors mergaitė dar labai jauna ir apie plastines operacijas dar neturėtų nė galvoti, daugelis įtaria, jog unikalus mergaitės grožis nėra natūralus. Žvelgiant į prieš keletą metų atliktą Khios fotografiją, nesunku nusakyti, jog mergaitei yra operaciniu būdu putlintos lūpos! Keistoka, mat tam neretai nesiryžta ir dešimt metų vyresnės merginos, o jaunajam modeliukui lūpos buvo paputlintos esant vos trylikos. Žinoma, ko nepadarysi dėl pelną nešančių modelių agentūrų užsakymų…

Mados modeliu save vadinanti mergaičiukė iš tiesų turi nuostabius genus, mat tokių veido bruožų neišeina užmiršti. Vis dėlto pernelyg didelis nenatūralumas užkliūna ir daugeliui Khios Instagram sekėjų, kurie ragina mergaitę pabūti valiūkiškesne bei pasidžiaugti vaikyste. Juk ji negrįš! Kaip ten bebūtų, tokie pasakymai Khiai nė motais ir ji yra pasirengusi žengti į suaugusiųjų pasaulį. Mergaičiukės svajonė – ne tik nuosavas būstas, bet ir gyvenimas su mylimu vaikinu, kurį, kaip teigia pati Khia, sutiko sukdamasi mados versle.

Subręsti nuostabu, tačiau ar verta taip greitai žengti suaugusių žmonių pasaulin? Pažvelk į vieną kontroversiškiausių paauglių JAV:

📷 @lunocksphotography

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Sep 29, 2017 at 11:32am PDT

📷 @sheaannephotos

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Sep 25, 2017 at 8:21am PDT

@lunocksphotography

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Sep 10, 2017 at 8:41am PDT

PC @sheaannephotos

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Sep 2, 2017 at 7:43am PDT

PC @lillykphotography

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Aug 22, 2017 at 6:59am PDT


A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Aug 2, 2017 at 8:45am PDT

@terez 😜 💜

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Jul 28, 2017 at 2:49pm PDT

Choker @mommynbugascloset

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Jul 5, 2017 at 7:45am PDT

🍉🇺🇸💥 comment what your plans are this 4th 😘

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Jul 4, 2017 at 11:25am PDT

@izzybeclothing PC @princessmindy1 💄 @christinaturino jeans @forever21

A post shared by ᶠᴬˢᴴᴵᴼᴺ ᴹᴼᴰᴱᴸ (@khialopez) on Aug 30, 2017 at 1:33pm PDT

Mano išsaugoti straipsniai