JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Neįtikėtino lieknumo Selena Gomez renginyje atrodė tarsi princesė (FOTO)

Neįtikėtino lieknumo Selena Gomez renginyje atrodė tarsi princesė (FOTO)

Besidomintys Selenos gyvenimu žino – pastarieji metai jaunajai žvaigždutei buvo prieštaringi. Viena vertus, Selenos laukė sunki inkstų operacija bei nelengva kova su autoimunine liga vilklige, kita vertus, ji pagaliau sutiko savo gyvenimo meilę bei dar labiau įsitvirtino muzikinėje padangėje.

Nors kartūs išgyvenimai stipriai paveikė Selenos vidinį pasaulį, išoriškai ji dar labiau išgražėjo. Pamatę naujausias atlikėjos nuotraukasInStyle Awards gerbėjai negalėjo atsigerėti – Selena atrodė tiesiog pasakiškai. Subtilų, moterišką įvaizdį pasirinkusi atlikėja suspindo nuostabiu dūminiu akių makiažu ir kukliu kuoduku, kuris pabrėžė švelnius Selenos veido bruožus.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press
Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Kas jau kas, bet Selena žino, jog paprastume slypi genialumas. Klasikė maža juoda suknelė visada praverčia keliaujant tiek skanauti romantiškos vakarienės, tiek dalyvaujant pramogų pasaulio vakarėlyje. Tiesa, daugelis netruko pastebėti, jog Selena šiuo metu ypatingai liekna, o suknelė smulkiomis petnešėlėmis dar labiau pabrėžia atlikėjos liaunas kūno formas. Aiškiai buvo matyti raktikauliai, tai yra, kaulai ties pečių juosta, kurie būdingi itin lieknas kūno formas turinčioms merginoms, o Selenos kojos atrodė lieknos tarsi pagaliukai.

Tiesa ta, jog Selenos svoris kinta be galo greitai ir tai neramina jos artimuosius. Šnibždamasi, jog norėdama numesti keletą nereikalingų kilogramų, atlikėja neretai drastiškai sumažina maisto porcijas, o tai neigiamai atsiliepia sveikatai. Selenai svarbu suvokti, jog gerbėjai ją dievina ne dėl kūno formų, o dėl nepaprasto talento bei šilto būdo. Na, ir kas paneigs, kad ji nebuvo to vakaro karaliene?

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai