JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
15 metų vyresnė buvusi mylimoji ir „One Direction“ narys Harry Styles - kartu uždarame vakarėlyje (FOTO)

15 metų vyresnė buvusi mylimoji ir „One Direction“ narys Harry Styles – kartu uždarame vakarėlyje (FOTO)

Pačioje „One Direction“ populiarumo pradžioje grupės narys Harry Styles (20) pagarsėjo kaip vaikinas, mėgstantis už save vyresnes merginas. Bene garsiausias skandalas apie jo asmeninį gyvenimą kilo, kai tuomet vos 17-metis Harry buvo pastebėtas su 15 metų vyresne televizijos laidų vedėja Caroline Flack.

Pramogų pasaulis tuomet ūžė: Harry galėjo susitikinėti su bet kuria pasaulio mergina, kodėl gi jis išsirinko beveik mama jam galėjusią būti Caroline? Pats atlikėjas niekuomet šio romano išsamiai nekomentavo, tuo labiau, kad romanas užgeso nespėjęs gerai įsižiebti.

Harry Styles v
Harry Styles
Vida Press

Tiesa, vėliau Caroline interviu žurnalui „Glamour“ teigė, jog jos ryšys su Harry tebuvo trumpalaikė pramoga, o amžiaus skirtumas nei porelės, nei Harry tėvų negąsdino. Labiausiai pasipiktinusios Harry pasirinkimu buvo ne kas kitas, o „One Direction“ gerbėjos, todėl porelė išsiskyrė, o vėliau, kaip teigė Caroline, liko gerais draugais.

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Tačiau buvusieji mylimieji vėl pateko į paparacų akiratį. Vakar vakare Londone vykusiame „One Direction“ stilistės Lou Teasdale debiutinės knygos „The Craft“ pristatyme dalyvavo artimiausi jos draugai, tarp jų ir dažnai geriausia drauge ją tituluojantis Harry Styles, Ed Sheeran bei buvusi Harry mylimoji Caroline Flack, kuri taip pat yra Lou Teasdale draugė.

Harry Styles ir Lou Teasdale
Harry Styles ir Lou Teasdale
Vida Press
Caroline Flack
Caroline Flack
Vida Press

Vakarėlis vyko už uždarų durų, todėl tik jame dalyvavusieji galėtų patvirtinti, ar Harry maloniai sutiko savo vieną pirmųjų merginų. O galbūt ryšius su populiariąja (ir, kaip jam nebūdinga, už jį jaunesne) Kendall Jenner nutraukęs Harry prisiminė malonią Caroline draugiją?

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai