JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Talentas: išskirtinį balsą turinčiam lietuvaičiui neatsispiria ir užsienietės(VIDEO)

Talentas: išskirtinį balsą turinčiam lietuvaičiui neatsispiria ir užsienietės(VIDEO)

Prieš dvejus metus į televizijos projektą „Lietuvos talentai“ sceną nešinas gitara lipo jaunas, vos 17 metų sulaukęs nedrąsus vaikinas Lukas Beleška. Tą kartą jam teko išbandymas gerai pasirodyti prieš Lietuvos scenos grandus: Anapilin išėjusį Vytautą Šapranauską, Rūtą Ščiogolevaitę ir Marijoną Mikutavičių.

Nebuvo Luko pasirodymas tobulas: kojos ir balsas drebėjo, jaudulys ėmė viršų, tačiau salėje sėdėjusiems žiūrovams buvo aišku: šis jautrą atlikėjo Ed Sheeran dainą „A Team“ atlikęs lietuvaitistikrai turi kažką, kas daro jį ir jo dainavimo manierą ypatinga.

Tačiau likimas lėmė, kad Lukas visgi netapo Lietuvos superžvaigžde, o po mokyklos iškeliavo studijuoti į Didžiąją Britaniją, kur jau turi savo muzikos gerbėjų ratą, toliau kuria muziką ir koncertuoja.

Po tavo pasirodymo „Lietuvos talentuose“ praėjo dveji metai. Kaip šiandien žiūri į savo debiutą?

Dalyvauti tokiame šou tikrai smagu, gali pasisemti daug patirties ir pažiūrėjęs laidos įrašą pamatyti, kad dar tikrai yra kur tobulėti. Jei atsirastų galimybė panašiame šou dalyvauti šiandien, nemanau, kad eičiau. Suprantu, kad tam, jog taptum tikra garsenybe, reikia daug ir kantriai dirbti, o tokie šou suteikia šlovės keliems mėnesiams, po kurių tave visi pamiršta.

Po mokyklos Lietuvą palikai. Kodėl nusprendei apsigyventi Didžiojoje Britanijoje? 

Išvažiuoti į Didžiąją Britaniją sugalvojau dar 11-oje klasėje, todėl paskutiniais metais mokykloje teko iš peties pasistengti: iki tol, pripažįstu, buvau nekoks mokinys… Tačiau dabar mokausi Esekso Universiteto (šis universitetas pateko į Didžiosios Britanijos geriausių universitetų dešimtuką – red. past.) verslo mokykloje, esu antrame kurse, liko dar metai iki bakalauro diplomo (Didžiojoje Britanijoje bakalauro laipsnis paprastai įgyjamas per trejus metus – red. past.). Muzikai laiko tikrai lieka, bet ne tiek daug, kiek norėčiau, todėl skiriu jai visą laisvalaikį:  grįžtu iš paskaitų – groju, grįžtu iš universiteto – groju, grįžęs po pasirodymo pub’e – pagroju dar, muzika niekuomet nepabosta.

Kada pradėjai muzikuoti? Kas tave įkvepia sukurti naują dainą?

Gavau gitarą būdamas 16-os, tačiau tuomet tik mokiausi groti, nemaniau, kad sugebėsiu ir dainuoti. Po maždaug metų jau galėjau visai neblogai groti, tuomet ir balsą „atradau“. Pirmą kartą ant scenos užlipau būdamas 17 metų, mokykloje. Atsimenu, buvo labai baisu, bet kai pajutau, ką reiškia stovėti po scenos šviesomis, jaučiausi kaip 9-ame danguje! Rašau dainas nuo 17 metų, turiu jų apie 50, tačiau ne visos galutinai pabaigtos. Kūrybai mane įkvepia meilė, beveik visos mano parašytos dainos – apie merginas, kurias mylėjau, su kuriomis draugavau, kurios užėmė svarbią dalį mano gyvenimo.

Ar rengi pasirodymus užsienyje, o gal ir Lietuvoje? Ar galėtum sakyti, kad turi fanų?

Groju įvairiuose pub’uose, universitete. Šį rudenį, deja, grojau tik keletą kartų, nes žaidžiu universiteto krepšinio komandoje, o treniruotės vyksta tuomet, kai turėčiau pasirodyti scenoje. Todėl dabar pažadėjau sau, kad ir kas bebūtų, bet bent kartą per savaitę koncertuoti tiesiog privalau. Ar turiu fanų? O kaip pavadinti tuos žmones, kurie nuo ryto prie mano durų laukia autografo? (juokiasi). Tikrai yra žmonių, kuriems patinka mano kūryba ir tai, kaip savotiškai atlieku kitų atlikėjų dainas. Dalinuosi pasirodymų įrašais „Facebook’e“, gaunu pagyrimų, ir, žinoma, blogų žodžių. Stengiuosi pastebėti savo klaidas ir kaskart tobulėti.

O kaip tau sekasi meilės fronte? Ar sutinki, kad visgi lietuvaitės – pačios gražiausios?

Būsiu atviras – bendraujant su merginomis jokių problemų neturiu. Daugeliui merginų patinka mano balsas, tai irgi padeda bendraujant. Asmeniškai mane labiausiai traukia gražią šypseną turinčios šviesiaplaukės, tokios tikros lietuvaitės. Šiaip esu išrankus merginoms, tačiau kai grįžtu į Lietuvą, suprantu, kad visgi čia – pačios gražiausios panelės. Lietuvaitės, aš jus myliu!

Ar tai, kad esi dainininkas, padeda „kabinant“ merginas? Ar naudojiesi savo talentais?

Padeda tai, kad esu simpatiškas (juokiasi)! Manau, kad geras balsas padeda sukurti gerą pirmąjį įspūdį, tačiau vėliau bendravimas vien dėl gero balso nevyks. Nebent jei nuolat jai dainuočiau kambaryje su rožių žiedlapiais, žiūrint tiesiai į akis… (juokiasi). Gėda pripažinti, tačiau tikrai naudojuosi savo talentu tam, kad atkreipčiau patinkančios merginos dėmesį. Kad ir retai, bet taip, deja, elgiuosi…

Ar norėtum tapti žvaigžde? Gal to jau ir sieki?

O kas nenorėtų? Žinau, kad norint tapti žymiu atlikėju reikia atiduoti visą savo laiką ir pastangas, o to, deja, šiuo metu negaliu sau leisti, tikiuosi, kad turėsiu tokią progą ateityje. Žinoma, labiau norėčiau tapti žvaigžde Didžiojoje Britanijoje, nes taip apie mane sužinotų visas pasaulis. Tačiau čia išgarsėti šimtą kartų sunkiau nei Lietuvoje. Svajoju išleisti daug albumų, groti „gyvai“ didžiulėms minioms ir sudainuoti duetą su Ed Sheeran ar Justinu Timberleiku. Justinas – mano muzikinis idealas!

Lukas visoms panele.lt siunčia linkėjimus ir dovanoja specialiai mums sudainuotą Kalėdinę dainą!


Mano išsaugoti straipsniai