JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pabaiga: išsiskyrė garsiausia Lietuvos vaikinų grupė „Kvinta“(IŠSKIRTINIS INTERVIU)

Pabaiga: išsiskyrė garsiausia Lietuvos vaikinų grupė „Kvinta“(IŠSKIRTINIS INTERVIU)

Panele.lt redakciją pasiekė tikrai netikėta žinia: grupės „Kvinta“ vaikinai patvirtino, kad grupės nariai suka savais keliais ir daugiau kartu nekoncertuos.

Kodėl taip nutiko? Gal jie netikėtai susipyko? Gal kuris nors gavo pasiūlymą solinei karjerai? Apie viską pasakoja dabar buvusios grupės „Kvinta“  (patį pirmąjį atvirą jų interviu rasi ČIA) lyderis Audrius Janonis. „Tai yra visiškai oficiali žinia, kadangi tikrai turėjom laiko apsispręsti. Labai džiaugiamės, kad išsiskyrėm be jokių ginčų ir kivirčų, muštynių ar skandalų“ – liūdną žinią panele.lt redakcijai ką tik pranešė Audrius.

Kodėl nusprendėt išsiskirti?

Viskas prasidėjo nuo to, jog 12-toje klasėje vis mažiau laiko skirdavau savo laisvalaikiui, labiau susikoncentravau į mokslus. Praktiškai kas antrame koncerte aš negalėjau dalyvauti dėl savo užimtumo besiruošiant egzaminams, o ne pilna sudėtimi koncertuoti vengėm. Visada sakydavome, kad esame stiprūs ir vieningi kaip kumštis, jei bent vieno nario nėra – tai ir kumščio nebėra. Tad Vainius, Tautvydas ir Tauras nenorėjo sutikti koncertuoti trise, kad ir kaip jų to prašiau. Tada, žinoma, prasidėjo valstybiniai brandos egzaminai. Matydavau tik keturias namų ir mokyklos sienas, laiko laisvalaikiui išvis nebeliko.

Supratau, kad taip tęstis nebegali. Aš jiems buvau kaip šuns penkta koja, juk per mane tiek koncertų atšaukta… Susitikome, pasikalbėjome. Jie išgirdo mane, aš išgirdau juos.

Nejaugi visi atsisakysit muzikos? Gal kuris nors solo karjerą pradėti žadate?

Tikrai nemanau, kad taip lengvai imsim ir viską pabaigsim. Visas gyvenimas pradainuotas ir išdainuotas visomis prasmėmis. Užaugome ir augome su muzika, nemanau, kad bus taip lengva jos atsisakyti. Dainuoti solo? Nei vienas neatmetame tokios galimybės, nors tai niekada nebuvo mūsų siekiamybė. Nostalgija aplanko, kai išgirstu mūsų dainą per radiją, ar kai draugai paklausia apie mus kartu. Tad, kas bus toliau, išties sunku pasakyt, bet visi žinom, kad tai tikrai ne pabaiga. Tai tik žingsnis pirmyn.

O gal visgi pabodo būti nuolat vadinamais „berniukų grupe“?

Dar karts nuo karto pagalvodavome, kad norime augti, kad gal reikia atsikratyti to boy-band’o įvaizdžio ir kurti man-band’ą (vyrų grupę), bet tai tikrai nebuvo ta priežastis, dėl ko nutraukėme savo veiklą. Tuo labiau, kad augant mums – augo ir mūsų gerbėjai, o tai reiškia, kai ateitų laikas būti man-band’u, tai ir patys tai suprastume.

Turit tikrai nemažai gerbėjų, nejaugi nepasiilgsit jų ir jų dėmesio?

Be abejo, gerbėjų pasiilgsim. Jau dabar jų pasiilgom. Oi, kaip norėtume surengti kokį paskutinį koncertą, visiems atsidėkoti, atlikti geriausias mūsų dainas… Be galo norime padėkoti visiems, kurie mus palaikė, klausė mūsų atliekamos muzikos, grožėjosi mūsų balsais ar išvaizda, ar dar kuo. Tai visiškai nesvarbu. Svarbiausia tai, kad visad sulaukėme stipraus palaikymo ir pagalbos iš jų. Visiems jiems nuoširdžiai dėkojame!

Visą savo gyvavimo laikotarpį laikėmės tam tikrų principų, kurie mus pavertė dar stipresniais – juk praktiškai visą laiką dainavome gyvai, kad ir kiek mūsų prašė kitaip, atlikdavome tik tas dainas, kurios išties mums patiko, dirbdavome su tais žmonėmis, kuriuos gerbėme ir mylėjome, įkyriai nelindome nei į televiziją, nei kur kitur. 

Buvote bene vienintelė garsi vaikinų grupė Lietuvoje. Ką patartumėte savo įpėdiniams scenoje?

Vaikinų grupių Lietuvoje tikrai nėra. Kadaise buvo „N.E.O.“, „Pikaso“… O dabar – tuščia. Žodžiu, paliekame tuščią erdvę visiems, kurie nori save išbandyti šiame amplua. Tiesiog norime patarti: būkite savimi – nuo pat pradžių, iki pat galo. Neaukokite savo asmeninio gyvenimo dėl pinigų ar populiarumo, tikrai! Vertinkite tai, ką sako artimieji, draugai, tėvai bei šeima, nesijaudinkite, kad bus žmonių, kurie jūsų nemėgs, nes kaip sakoma, juk ne visi turi gerą skonį!


O ką veiksite dabar, kai nebemuzikuosite?

Audrius: „Daugiau laiko skirsiu studijoms. Prieš porą mėnesių įstojau į labdaringa veikla užsiimantį klubą „LEO“. Lankomės vaikų namuose, dienos centruose ir pan., remiame vaikus ne tik finansiškai, bet ir morališkai. Praleidžiame su jais po kelias valandas per savaitę, vaikams vedame įdomias mokomąsias paskaitas, rengiame renginius ir pasirodymus, kartu kuriame, žaidžiame ir leidžiame laiką, ši veikla ir „suvalgys“ visą mano laisvalaikį“.

Vainius:  „Atsiras daugiau laisvalaikio, galėsiu susikoncentruoti į mokslus, vis dėl to 12-ta klasė! Planuoju gerai pasibaigti mokyklą, išlaikyti egzaminus ir sėkmingai įstoti į architektūrą“.

Tautvydas: „Man, taip pat kaip ir Vainiui, šiais mokslo metais bus Valstybiniai brandos egzaminai. Na, turbūt kaip ir visi dvyliktokai, esu suinteresuotas gauti aukščiausius įvertinimus, pasitempti kai kuriuose dalykuose. Šiais metais labai daug laiko praleisiu su bendraklasiais, juk paskutiniai metai kartu…“

Tauras: „Džiaugiuosi, jog esu vienuoliktokas. Turiu laiko pagalvot, ko gyvenime noriu. Ne vienas mano bendraamžis – taip pat nežinioje. Norėčiau studijuoti veterinariją, gydyti gyvūnus. Ateityje planuoju atidaryti privačią kliniką gyvūnams ir jiems skirti ypatingą dėmesį ir šilumą“.

Sėkmės „Kvintos“ vaikinams! O mes dar kartą prisiminkime vasarą, kai „Kvintos“ vyrukai buvo tapę panele.lt konsultantais ir kas savaitę atsakinėjo į Jūsų, mielosios skaitytojos, klausimus! Linksmuosius atsakymų vaizdo įrašus rasite ČIA

Mano išsaugoti straipsniai