JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kas dabar verks

Kas dabar verks, Justinai? Naujoji Selenos Gomez simpatija stebina daugelį (FOTO)

Regis, tarp buvusių įsimylėjelių atlikėjų Selenos Gomez ir Justino Bieberio verda kova, kuris pirmiau užmegs rimtus santykius. Tai padaryti pirmam pavyko Justinui, kuris ne kartą buvo užfiksuotas kartu su modeliu Baskin Champion.

Vis dėlto gyvenimas nenuspėjamas ir viskas gali pasisukti netikėtu kampu. Justino jau senokai nematyti kartu su Baskin, todėl visko gali būti, jog greitai įsiplieskusi aistra užgeso. O štai Selenos kasdienybė šiandien tikrai nėra nuobodi! Pasak Life & Style leidinio, Selena romantiškus santykius mezga su… 21 m. vyresniu aktoriumi ir rašytoju Justinu Therouxu!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Justinas – buvęs garsios aktorės Jennifer Aniston vyras, kuris prieš draugystę su Jennifer garsėjo romanais su įvairiomis moterimis. Justinas su Selena, pasak naujai iškeptai porai šaltinių, susipažino per bendrą vadybininką. Tiesa, įžymybės buvo pažįstamos jau seniau, tačiau Justinas tuo metu dar kūrė bendrą gyvenimą su Jennifer, o Selena susitikinėjo su Justinu Bieberiu.

Pasklidusi žinia apie jų romaną netruko sulaukti skeptikų nuomonių. Vieniems kliuvo tai, jog nuo Jennifer ir Justino skyrybų praėjo dar labai mažai laiko, jog Justinas jau galėtų pulti kitai merginai į glėbį. Kitus stebina didelis poros amžiaus skirtumas ir Selenos pasirinkimas, mat ši visuomet į porą rinkosi bendraamžius vaikinus.

Na, jei atvirai, mus taip pat šiek tiek nustebino ši žinia. Seleną daugelis vis dar mena kaip Disney kanale išgarsėjusią mergaičiukę švelniu balsu ir meilia išvaizda. Regis, ji virsta savo pasirinkimus apskaičiuojančia moterimi, kuri trokšta brandaus, išsilavinusio ir vyriško partnerio šalia. Ko tikrai nebuvo galima pasakyti apie buvusią Selenos meilę Justiną…

Paspekuliuokime, ar ilgai truks Selenos ir Justino romanas? Didelis amžiaus skirtumas, viena vertus, gali tapti pranašumu, kita vertus, greita santykių baigtimi…

Justin Theroux
Justin Theroux
Vida Press
Justin Theroux
Justin Theroux
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai