JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Juokingiausios „Met Gala“ memės - kai kam kliuvo itin skaudžiai (FOTO)

Juokingiausios „Met Gala“ memės – kai kam kliuvo itin skaudžiai (FOTO)

Interneto šmaikštuoliai jau senokai yra nusitaikę į mados renginį Met Gala. Nors daugelis žvaigždžių trokšta būti įvertintos mados ekspertų bei pagirtos už efektingą stilių, yra ir ta įžymybių dalis, kuri trokšta kuo labiau nustebinti ir sukelti ažiotažą apie pasirinktus drabužius.

Nenuostabu, jog po Met Gala renginio internetas tiesiog pašėlsta – komiškieji interneto vartotojai laužo galvą, kuo nustebinti linksmybių bei juokų ištroškusią publiką. JAV populiarus Twitter tinklas lūžta nuo įvairiausių memių, kuriuose pašiepiamos įžymybių pasirinktos suknelės ar kostiumai. O štai ir 2017 m. geriausi!

Štai kaip internautai pašiepė ilgai ir kantriai rinktą atlikėjos Katy Perry apdarą. Tiesa, dėl jo Katy susilaukė itin kandžių vertinimų – labiausiai mados mylėtojams kliuvo tai, jog medžiaga uždengia atlikėjos veidą. Kam tuomet vargti atliekant makiažą??

Jaunimo nuymėtinės Kylie Jenner įvaizdį memių kūrėjai prilygino praėjusių metų Beyonce stiliui. Panašumų iš tiesų yra, tačiau jų mados pasaulyje apstu.

Internautai įsitikinę, jog garsi aktorė mados renginyje kopijavo Disney personažo įvaizdį.

Bella Hadid, atviru įvaizdžiu, ko gero, troškusi priminti apie save eksui The Weekend, sulaukė pašaipų dėl aptempto triko, kuris buvo palygintas su žuvų tinklu. Na, Bella padarė viską, jog pelnytų dėmesį.

#metgala #metgala2017 #bellahadid BELLA YOU MADE IT TOO EASY.

A post shared by Tales From the Back Row (@talesfromthebackrow) on May 1, 2017 at 6:14pm PDT

Amerikietiškos siaubo istorijos serialo žvaigždės reakcija, pamačius ne tokią jau ir kuklią Madonnos suknelę verta medalio.

Internautai komiškai pašiepė tariamą Rihannos reakciją į Kendall Jenner atvirą suknelę, kurioje atidengiama apatinė manekenės kūno dalis. Tiek Kendall, tiek ir Rihanna – to vakaro pažibos.

O štai ir Rihanna, įsitaisiusi ant muzikos karalienės Beyonces galvos. Tai bent karūna! Internautai pasišaipys iš visko, ko tik įmanoma.

Labiausiai kliuvo reperiui Kanye Westui, kuris pozuodamas fotografams nusprendė pailsėti ir prigulė ant Met Galos meno muziejaus laiptų. Aišku, sukeldamas juoko dozę tarp internetautų…

Mano išsaugoti straipsniai