JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Garsių Lietuvos merginų 3 metų išvaizdos pokyčiai: kardinalumas akivaizdus (FOTO)

Garsių Lietuvos merginų 3 metų išvaizdos pokyčiai: kardinalumas akivaizdus (FOTO)

Teigiama, jog trijų metų laikotarpis yra lemiamas ne tik meilės, bet ir išvaizdos sferoje. Natūralu, jog mūsų stilius kiekvienais metais kinta – kasmet atrandame save iš naujo, išbandome naujas šukuosenas, makiažus ir keičiame aprangos variantus. Pasižvalgėmė po garsių jaunųjų Lietuvos žvaigždžių nuotraukų archyvus ir palyginome jas su dabartinėmis. Tai bent pokyčiai!

Karolina Toleikytė. Ryškių bruožų Karolina prieš kelerius metus buvo gana mergaitiškos išvaizdos. Šviesiaplaukė gražuolė šiuo metu dar elegantiškesnė ir kur kas moteriškesnė. O buvusių putlesnių Karolinos žandukų – nė kvapo…

Karolina Toleikytė
Karolina Toleikytė
KLUBAS.LT / Modesta Jurkutė

Karolina šiuo metu:

🦄mua @militaofficial

A post shared by KAROLINA TOLEIKYTE (@misskarolina_official) on Mar 13, 2017 at 1:33am PDT

Vizažistė Milita Daikerytė. Et, tų praėjusių laikų mados… Ryškų makiažą besirinkusi vizažistė šiuo metu atrado natūralumą. Skaisti veido oda, taisyklinga antakių forma ir žibančios akys – štai, ko reikia žaviam šiuolaikiškam įvaizdžiui. Tavo nuomone, kuri Milita žavesnė?

Milita Daikerytė ir Marius Masevičius
Milita Daikerytė ir Marius Masevičius
KLUBAS.LT / Julius Baliutavičius

Milita šiuo metu:

#eyelashes 🙈 Noriu pasidalinti tokia efektinga procedūra, kurią karts nuo karto pakartoju! Ačiū Alinai @studiombymilita už blakstienų rietimą, kurio dėka blakstienų nesinori net dažyti tušu nes jos ir taip LABAI ryškios! O šioje nuotraukoje mano VIENA akis padažyta blakstienų tušu ir štai koks rezultatas dar ir pačiai jas paryškinus! Ši procedūra mano atradimas! Labai rekomenduoju toms, kurios nenori priaugintų blakstienų, bet nori išraiškingo žvilgsnio🙆🏼 Procedūros metu blakstienos yra užriečiamos, prisotinamos keratino ir pripildomos juodo pigmento👀 Daugiau informacijos #studiombymilita #studiom 864064015 #beauty #salon #hair #blonde #blond #face #profile #militamakeup

A post shared by Milita Daikerytė (@militaofficial) on Mar 27, 2017 at 2:28am PDT

Monika Pundziūtė. Monikos pokyčiai – akivaizdžiausi. Mėlyną plaukų spalvą atradusi įžymybė prieš kelrius metus darytose nuotraukose neatpažįstama. Natūralumo šalininke kadaise buvusi atlikėja šiuo metu yra tikra jaunimo ikona, kuri maištingą stilių derina su elegantišku. O naujausio muzikinio klipo filmavime atrodo nepakartojamai!

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
DELFI / Karolina Pansevič

Monika šiuo metu:

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
Romas Michailovskis ir Deividas Bendžius

Simona Burbaitė. Simonos transformacijos per kelerius metus taip pat labai ryškios. Nuo misės titulo iki garsios grožio bei stiliaus blogerės, kurią seka tūkstančiai sekėjų. Šiuo metu Simona pasidabinusi stilingųjų mėgiamais kirpčiais ir atrodo kur kas tvirtesnė bei labiau savimi pasitinkinti. Saldaus įvaizdžio nebeaptiksime!

Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
DELFI / Šarūnas Mažeika

Simona šiuo metu:

Žinot ką? Mūsų jau 26 000!!!! Kiekvienam siunčiu daug meilės! 💋 #26000 #itsjustabeginning #blogger #model #simonaburbaite #followers #thankyou #superhappy #sendinglove #makeup by @vsteiblyte

A post shared by Simona Burbaitė (@simonaburbaite) on Mar 12, 2017 at 3:11am PDT

Gintarė Gurevičiūtė. Ar ne žavingos garbanelės? Deja, jų nebeišvysime – šiuo metu Gintarė mieliau renkasi tiesių plaukų šukuoseną. Gintarė iš mažam ratui žinomos merginos per kelerius metus tapo viena garsiausių Lietuvos žvaigždžių, kurios stiliaus pokyčius seka kiekvienas. Taip iš tiesų yra, o gal mums tik vaidenasi, jog Gintarė šiuo metu atrodo kur kas jaunesnė?

Gintarė Gurevičiūtė
Gintarė Gurevičiūtė
KLUBAS.LT / Modesta Jurkutė

Gintarė šiuo metu:

➕sometimes when I say I’m ok, I want someone to look me in the eyes, hug me tight and say “I know you are not”➕ Dress: @karenmillen #karenmilleneuropa Photo: @red.scale

A post shared by ➕ Gintarė Gurevičiūtė ➕ (@gintare.gureviciute) on Apr 3, 2017 at 11:25am PDT

Beata Tiškevič. Beatai šie trys praėjusieji metai taip pat buvo lemtingi. Atradusi save socialiniuose tinkluose ji tapo ta, kurios įrašus internete skaito tūkstančiai ir vis labiau ja žavisi. Negalime apsispręsti, kuris įvaizdis Beatai tinka labiau – puošnus ar natūralus.

Beata Tiškevič
Beata Tiškevič
KLUBAS.LT / Modesta Jurkutė

Beata šiuo metu:

Viktorija Sutkutė. Štai ta įžymybė, kuri su metais gražėja vis labiau ir labiau. Galima tik svarstyti, kas tokiam žydėjimui turi įtakos – nauja meilė, puiki karjera ar atrasta sportinė veikla. Kaip bebūtų, Viktorija vis dailyn.

Viktorija Sutkutė
Viktorija Sutkutė
KLUBAS.LT / Modesta Jurkutė

Viktorija šiuo metu:

Auskariukas :) 🤓🙃✌🏻️😎

A post shared by Viktorija Sutkute (@vsutkute) on Mar 17, 2017 at 4:36am PDT

Mano išsaugoti straipsniai