JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Saulėlydžio“ aktorius su metais - vis gražyn? Pažvelkite į naujausias jo fotografijas (FOTO)

„Saulėlydžio“ aktorius su metais – vis gražyn? Pažvelkite į naujausias jo fotografijas (FOTO)

Spauda prieš kelerius metus mirgėjo nuo žinučių apie pasikeitusį „Saulėlydžio“ aktorių Robertą Pattinsoną. Merginų numylėtiniu tituluotas aktorius, kaip buvo teigiama, visiškai nustojo savimi rūpintis.

Visai neseniai viešuose renginiuose Robertas pasirodydavo štai toks – susivėlęs, apšepęs, iš spintos išsitraukęs pirmą pasitaikiusį drabužį ir visiškai pamiršęs ilgai ugdytus pozavimo įgūdžius. Higienos stoka apkaltintas aktorius, kaip pats teigia, išgyveno kūrybinę krizę, todėl jo išvaizda ir buvo tokia neįprasta gerbėjų akiai.

Vis dėlto prieš kiek laiko „Vanity Fair“ reginyje Los Andžele pasirodęs aktorius išlaisvino savo žavesį ir įrodė, jog vis dar yra patrauklus aktorius, kuo puikiausiai besijaučiantis prieš foto objektyvą.

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Pramogų pasaulyje sklando kalbos, jog Robertas atsisakė ir seniau dievintų blogųjų įpročių – cigarečių ir alkoholio, pakeitė gyvenimo režimą, daugiau laiko skiria sau.

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Aktorius taip pat pradėjo sveikiau maitintis bei užsiimti aktyvia veikla, kurią anksčiau dėl darbų stokos buvo primiršęs. Na, tokie pokyčiai Robertui kuo puikiausiai atsiliepia ir išvaizdos aspektu – tu tik pažiūrėk, koks jis vėl hot ir fabulous!

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Kuo tolyn, tuo gražyn, tiesa?

Mano išsaugoti straipsniai