JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kas yra paslaptingoji Martina Taglienti

Kas yra paslaptingoji Martina Taglienti, tariamai išskyrusi Damiano David ir Giorgia Soleri porą?

Maždaug prieš savaitę buvo pranešta, kad roko grupės „Maneskin“ lyderis Damiano David išsiskyrė su modeliu iš Milano Giorgia Soleri.

Žinią apie skyrybas „Maneskin“ vokalistas pranešė socialinėje medijoje.Prieš kurį laiką socialiniame tinkle „TikTok“ buvo išplatintas vaizdo įrašas, kuriame Damiano diskotekoje bučiuojasi su kita mergina. Reaguodamas į įrašą Damiano socialinėje medijoje rašė: „Labai apgailestauju, kad šis vaizdo įrašas pasirodė, ne taip turėjo viskas įvykti, tai – mano klaida. Aš ir Giorgia nusprendėme išsiskirti jau prieš keletą dienų, nebuvo jokių išdavysčių. Tikiuosi, kad tai nepakenks jos reputacijai ir galėsite gerbti šios akimirkos subtilumą.“

Damiano ir Giorgia
Damiano ir Giorgia
Vida Press

Ir vis dėlto Damiano David ir minėtame vaizdo įraše matyta mergina, modelis Martina Taglienti, praėjus kelioms dienoms po pranešimo apie skyrybas, kartu buvo užfiksuoti paparacių viename Romos restorane. Jiedu jau nebesislapsto ir drąsiai viešumoje keičiasi bučiniais ir glamonėmis. 

Teigiama, kad Damiano David ir Martina Taglienti ficialiai yra pora. Tad kas gi yra paslaptingoji Martina Taglienti, kuri sužavėjo garsųjį atlikėja? Martina yra italų modelis, puiki „Maneskin“ narės Viktorijos DeAngelis draugė. Damiano, Victoria ir Marina neseniai buvo užfiksuoti vakariaujantys su keliais draugais Romos restorane. 

Jiedu nebesislapstė ir, kaip pranešė „Vanity Fair“, vakarienės metu jiedu keitėsi susižavėjimo sklidinais žvilgsniais ir glamonėmis. Italijoje jiedu buvo nufotografuoti paparacių naktiniame klube „Formenterain Spain“ – ten jie apsikeitė širdį veriančiu bučiniu.

Na, o pati Martina Taglienti – metų mados pasaulio pažiba, kuri sparčiai kopia karjeros laiptais. Savo šalyje ji demonstravo ne vieną garsių mados dizainerių kolekciją, fotografavosi reklamoms, mados žurnalų viršeliams. Ji priklauso agentūrai „Elite“, vienai geriausiai žinomų mados industrijoje, o jos grožį, primenantį 1970-ųjų mados ikonas, pastebėjo keli svarbūs prekės ženklai, pasirinkę ją savo kampanijoms.

Iš tiesų, Martina – išskirtinio grožio mergina, tad nenuostabu, kad ją pastebėjo Damian. Na, o ar šie santykiai bus rimti, tikriausiai, belieka tik spėlioti.

Mano išsaugoti straipsniai