JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Amanda Bynes vėl atsiribojo nuo artimųjų – gerbėjai nerimauja dėl jos sveikatos

Amanda Bynes vėl atsiribojo nuo artimųjų – gerbėjai nerimauja dėl jos sveikatos

Sklinda gandai, kad Amanda Bynes, neseniai vaikščiojusi gatvėmis nuoga ir gydyta psichiatrinėje ligoninėje, šiuo metu nebereaguoja į artimųjų skambučius ir žinutes. Ji vėl nuo jų atsiribojo, o gerbėjai įtaria, kad galbūt aktorė sugrįžo pas blogą įtaką darantį buvusį sužadėtinį.

Vienu metu atrodė, kad Amandai jau kur kas pagerėjo, kad laimėjo ilgai trukusias psichikos sveikatos kovas, tačiau šį pavasarį ji buvo pastebėta vaikščiojanti nuoga gatvėje, dėl ko kelias savaites buvo gydoma ligoninėje.

Manoma, kad Amanda tuo metu išgyveno psichozės epizodą ir buvo apsėsta manijos būsenos. Po kelių savaičių gydymo Los Andželo psichiatrinėje ligoninėje aktorė buvo išleista. Savo gerbėjams ji sakė, kad ir toliau planuoja dirbti su gydytojais, rūpintis savimi, kad išlaikytų gerą psichinę sveikatą.

„TMZ“ leidiniui Amanda patikino, kad ketina grįžti į savo namus. Įdomu tai, kad gydytojai iš ligoninės ketino aktorę išleisti anksčiau, tačiau ji pati pasiprašė dar pasilikti, nes nesijautė, jog jau yra pasirengusi išvykti.

Matyt gydytojams atrodė, jog Amanda Bynes yra pakankamai stabili, kad galėtų vėl grįžti į normalų gyvenimą. Paleidžiant aktorę iš psichiatrinės ligoninės jai nebuvo taikyti jokie apribojimai. Tačiau naujausi pranešimai rodo, kad A. Bynes išėjus iš ligoninės sekasi sunkiai.

„TMZ“ pranešime rašoma, kad Amanda „jaučiasi liūdna ir izoliuota, nes stengiasi subalansuoti savo medicininius poreikius ir sugalvoti, ką toliau daryti su savo gyvenimu“.

A.Bynes gyvena viena ir tikriausiai jaučiasi labai vieniša, nes jos gyvenime nėra labai daug artimų žmonių. Amanda nebesidomi savo įprastais pomėgiais (pavyzdžiui, mada), tačiau vis dar tęsia savo ambulatorinę programą, nors ir toliau vartoja narkotikus.

Amanda Bynes
Amanda Bynes
Vida Press

Amandos šeima šiuo metu nerimauja, kad aktorė gali vėl pradėti susitikinėti su savo buvusiu sužadėtiniu Paulu Michelu. „Mūsų šaltiniai sako, kad Paulas nebuvo šalia Amandos, kai šiai buvo sunku. Geriausia būtų, kad šių dviejų žmonių keliai daugiau nesusikirstų, nes Paulas Amandą veikia toksiškai“, – rašoma „TMZ“ pranešime.

A.Bynes ir P. Michelo santykiai buvo labai audringi, jie ne kartą skyrėsi ir taikėsi. Paskutinis jų išsiskyrimas įvyko būtent prieš minėtą Amandos nuopuolį, kai ji buvo rasta gatvėje nuoga. Kai kurie mano, kad būtent šis išsiskyrimas ir buvo tas katalizatorius, kuris paveikė merginos psichiką. Tad nenuostabu, kad Amandos artimieji nenori, jog aktorė vėl imtų susitikinėti su Paulu.

Bynes pastarąjį dešimtmetį (nuo 2013 metų) gyveno teismo priskirtoje savo motinos globoje, nes jai buvo nustatytas bipolinis sutrikimas. Šiais metais buvo nutraukta motinos globa ir Amanda tapo nepriklausoma. Kai kurie šaltiniai teigia, kad Bynes beveik nebendrauja su savo artimaisiais.

Nepaisant pastarųjų įvykių, kol kas Amandai pavyko išlaikyti savo nepriklausomybę, tačiau pradedama svarstyti apie tai, jog aktorei kur kas geriau sekėsi, kai ji buvo motinos globoje. Jei Amanda ir toliau rodys nerimą keliantį elgesį, gali būti taikomas kitas teisinis susitarimas, kuriuo ji bus grąžinta motinos globai.

Pati aktorė ne kartą yra išreiškusi norą būti nepriklausoma nuo mamos globos.

Mano išsaugoti straipsniai