JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„SEL“ koncertą Kaune rengti padeda dirbtinis intelektas

„SEL“ koncertą Kaune rengti padeda dirbtinis intelektas

Artėjant „SEL“ koncertui Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 dieną, aiškėja vis daugiau intriguojančių detalių apie būsimą šou. Egidijus Dragūnas pasakoja, kad šis renginys daugeliu aspektų bus išskirtinis – tam pasitelkiamas net dirbtinis intelektas.

„Susirinkusieji išvys įspūdingą sceną bei šou, o tam, kad koncertas būtų išskirtinis visomis prasmėmis, sugalvojome naują koncepciją ir tam pasitelkėme dirbtinį intelektą. Tokiu netradiciniu būdu bus sukurtos ne tik naujos dainos, jų tekstai, bet ir vizualizacijos, programuojamos šviesos, dirbtinis intelektas padės ir papildys muzikantų komandą“, – pasakoja E. Dragūnas.

Tai bus pirmas toks atvejis Lietuvos šou pasaulyje.

„Matant didžiulį susidomėjimą renginiu, jaučiu beprotiškai didelę atsakomybę prieš savo publiką. Tie, kas mane pažįsta, žino mano norą visas net menkiausias detales sustyguoti iki maksimumo, todėl dabar tas etapas, kada daugiausiai laiko leidžiame studijoje dėliodami dainas, bandydami vieni kitus kuo geriau pažinti ir atidirbti viską taip, kad į sceną liptume ramūs, jog padarėme viską, kas buvo mūsų rankose“, – sako Selas.

Į koncertą susirinkę „SEL“ gerbėjai išvys ne tik įspūdingą reginį. Pagrindinis organizatorių tikslas – šventė ir akims, ir ausims.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, bilietų pardavimai į „SEL“ šou Kaune muša rekordus – vos per porą dienų nuo koncerto paskelbimo, į jį buvo parduota daugiau nei 10 tūkstančių bilietų, o šiuo metu pardavimai jau artėja prie 30 tūkstančių.

Tiesa, tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje, tačiau E. Dragūnas ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.

Mano išsaugoti straipsniai