JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, liepos 3–9 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje stengsitės laimėti ambicijų karą. Gali tekti prisiimti atsakomybę už kai kurių reikalų eigą ar komplikacijas. Galbūt pasijusite pernelyg kaustomi, verčiami įsipareigoti. Savaitės viduryje būsite nusiteikę užsiimti hobiu, bendrauti su draugais, pažįstamais. Tai gali atitraukti nuo dirginamų minčių ir suteikti malonių emocijų. Labiau saugokite vaikus nuo pavojų. Savaitės pabaiga nenuvils, jei leisite sau pasyviai pailsėti. Skirkite laiko pomėgiams, susijusiems su muzika, menu ar vandens sportu.

JAUTIS

Šią savaitę labai aktualūs gali būti kelionių, studijų klausimai. Tikėtini jaudinami įspūdžiai, bet galimi ir neplanuoti trikdžiai kelionėje. Neverta aklai pasitikėti užsieniečiais, nepažįstamais žmonėmis. Savaitės viduryje galbūt teks apsispręsti, ar priimti siūlomas pareigas, studijų pasiūlymą, papildomą darbo krūvį, vykti į užsienį ir pan. Remkitės sveika nuovoka bei pažįstamų žmonių patarimais. Saugokitės ugnies, žaibo. Artėjant savaitgaliui palanku organizuoti bičiulių susiėjimus, vykti į renginius.

DVYNIAI

Šią savaitę ieškosite kitų žmonių paramos, supratimo. Šios viltys nebūtinai pasiteisins. Norite ar nenorite, teks mokėti mokesčius ar baudas, grąžinti skolas. Galbūt kils įtampa dėl laiku nesumokėto atlygio. Regis, itin domėsitės kelionėmis, mokslu, tarptautine situacija. Jums gali pavykti kažkaip įprasminti savo pastangas, sublizgėti, ištrūkti iš įprastos aplinkos. Savaitgalį patirsite emocinę įtampą, ypač jei teks triūsti darbe ar buityje, rūpintis kitų reikalais. Saugokitės sukčių. Atsargiai kelyje ir vandenyje. 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali pasireikšti polinkis dramatizuoti, kaltinti kitus. Galite aiškintis santykius su partneriais arba ginčytis su oponentais. Tikėtini slapti psichologiniai išgyvenimai. Pavojingos būtų lengvabūdiškos avantiūros finansine prasme. Kita vertus, galite užmegzti įdomią pažintį internetu arba renginyje, kelyje. Savaitgalį itin džiugins kelionės įspūdžiai, jeigu šiuo metu keliaujate. Regis, išsisklaidys nerimas, atsiras daugiau tikėjimo sėkme. Taip pat gali atsirasti dilemų dėl ateities planų.

LIŪTAS

Šią savaitę dirbsite nelengvus kasdieninius darbus, bet mintys suksis apie šeimą, meilę, pinigus. Galite pasielgti nelabai solidariai partnerių atžvilgiu. Arba tai padarys jie, ypač jei konkuruojate dėl karjeros, statuso ar kt. Tai gali sugadinti jums nuotaiką, išvesti iš kantrybės. Verčiau nevarginkite aplinkinių įkyriu dėmesiu bei nesibaigiančiais pageidavimais. Skirkite laiko finansinių reikalų tvarkymui. Peržiūrėkite dokumentus, planus. Pasisaugokite erkių ir kitų pavojingų gyvių, venkite nekokybiško maisto.

MERGELĖ

Ši savaitė žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Galbūt įdomų ryšį užmegsite internetu arba jus netikėtai prisimins žmogus, kuris kažkada labai rūpėjo. Labiau rūpinkitės vaikais. Nuo savaitės vidurio netikėtai gali užgriūti rūpesčiai ar pasireikšti sveikatos problema. Tai gali paspartinti apsisprendimą keisti gyvenimo būdą, mitybą. Nesigraužkite, jei prieš savaitgalį liks nepadarytų darbų. Savaitgalį prioritetą teikite mylimam žmogui, šeimai. Atsargiai prie vandens. Saugokitės sukčių, vagių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje tikėtinas šeimos materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas, reikalingų daiktų pirkimas. Gali kilti ginčų. Tai, kas jums tėra smulkmena, kitam gali būti svarbu. Savaitės viduryje labiau nerimausite dėl mylimo žmogaus ar vaikų. Būtų malonu jausti, kad esate mylimi, reikalingi, tačiau ir jūs turite negailėti komplimentų, dėmesio. Savaitės pabaigoje nesunkiai įvesite tvarką savo ūkyje, sodyboje. Jeigu apsilankysite grožio salone, neįprastai pakeisite įvaizdį.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje stengsitės įgyvendinti komercinius, reklaminius arba su technika susijusius tikslus. Galite pasipelnyti iš informacijos teikimo, pervežimų. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio mintys suksis apie asmeninį pasaulį, šeimą, buitį, sodybą. Regis, nelengva tai bus suderinti su kitais įsipareigojimais arba su šeimos narių planais. Galite patekti į viešą incidentą, susipykti su artimu žmogumi, patirti pavydo graužatį. Savaitės pabaiga nepagailės įkvėpimo ir energijos. Prioritetą teikite vaikų poreikiams.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galite nemažai nuveikti komercijos, tarpininkavimo, žiniasklaidos, įvairių susitarimų srityse. Regis, būsite išlaidūs ir dosnūs. Visgi apdairiau elkitės su turtu, pinigais, venkite neapgalvotų, paviršutiniškų sandėrių. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums duoti vertingų patarimų. Savaitgalį gerinkite atmosferą namuose, šeimoje. Priimkite aplinkinius su jų trūkumais, nekelkite jiems bei gyvenimui per didelių reikalavimų. Sekmadienį būsite aktyvūs pasirinktuose renginiuose.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikriausiai pajusite stiprų meilės ir komforto poreikį. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, investicija, draudimu, tiekimu, dominančia preke. Būsite linkę pirkti namų apyvokos bei apdailos prekes, tenkinti šeimos narių poreikius. Dėl užvaldžiusių jausmų ar kokios nors aistros nevengsite rizikuoti. Savaitės pabaigoje labai trauks trumpos išvykos, gamta, atokvėpis jos prieglobstyje su iškyla, svečiais ar be jų. Tam tikrai rasite laiko. Pasisaugokite vagių ir apgaulingų „pažadukų“.

VANDENIS

Savaitės pradžioje stokosite realybės pojūčio. Visgi neblogai seksis meninė, kūrybinė veikla. Tiktų tvarkyti ir socialinius reikalus, kreiptis dėl labdaros, medicinos pagalbos. Jei norite įsidarbinti, siekiate karjeros, koją gali kišti slaptos intrigos. Stenkitės nenuleisti rankų, jeigu kažkas pakryptų nenumatyta linkme. Branginkite žmones, kuriems nuoširdžiai rūpite. Savaitės pabaigoje galite įsigyti trokštamą daiktą ar papildomai užsidirbti pinigų. Galbūt kažką maloniai nustebinsite savo pasiūlymu ar dovana.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jums turbūt pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui ar sužavėti tą, kurio dėmesio seniai trokštate. Pagalbos, padrąsinimų galite tikėtis iš pažįstamų ir draugų. Regis, kai kuriems jūsų kūrybiniams sumanymams lemta išsipildyti. Deja, savaitės viduryje turbūt nekaip pasijusite dėl sveikatos sutrikimo ar nuostolio. Jeigu įmanoma, nederėtų niekur skubėti, rizikuoti, persidirbti. Savaitės pabaigoje užvaldys meninis įkvėpimas arba gilūs jausmai. Atsargiai kelyje ir vandenyje. Venkite svaigalų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Mano išsaugoti straipsniai