JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleista: nuomonės formuotojos S. Burbaitės širdyje - nauji jausmai

Atskleista: nuomonės formuotojos S. Burbaitės širdyje – nauji jausmai

Pastaruoju metu netilo kalbos apie „Mis Lietuvos 2013“, nuomonės formuotojos, didžėjos Simonos Burbaitės ir aktoriaus, atlikėjo Dovydo Laukio romantiškus santykius.

Vis dėlto šios kalbos nebuvo įtvirtintos iki šiol. Galiausiai D.Laukys interviu Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ patvirtino, kad susitikinėja su S. Burbaite.

Laidos vedėjo R. Mackevičiaus paklaustas apie galimą romaną, Dovydas atsakė: „Mes neslepiam, bet mes niekur su Simona neskubam. Aš jai jaučiu didžiulę pagarbą“. Aktorius ridūrė, kad jiedu su Simona susipažino Argentinoje filmuotame šou „Tangomanai“.

Dovydas Laukys
Dovydas Laukys
Asmeninio albumo nuotr.

Praėjusiais metais abu naujosios poros nariai nutraukė neilgai trukusias santuokas. Nors Simona ir Dovydas viešai nebuvo prisipažinę apie romaną, jiedu dalyvavo šokių projekte Argentinoje „Tangomanai“, kuriame buvo galima pastebėti tarp jų užsimezgusį šiltą ryšį.

Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
L. Griciaus nuotr.

Primename, kad prieš keturis mėnesius buvo pranešta, kad su vyru Matu Kolpertu skirasi žinoma Lietuvos nuomonės formuotoja Simona Burbaitė. Pora skirtingais keliais pasuko po trylikos metų draugystės. Ji ir mylimasis Matas Kolpertas susižadėjo 2020 metais, egzotiškos kelionės po Balį metu. Mergina socialinėje medijoje pasidalino žavingu kadru su sužadėtuvių žiedeliu bei gamtos peizažu. Poros vestuvės vyko praėjusių metų rugpjūtį Palangoje, nuostabia atmosfera dvelkiančioje viloje „Vila Komoda“.

Mano išsaugoti straipsniai