JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
 Supermodelis Irina Shayk įsimylėjo kitos žinomos moters vyrą: kilo konfliktas

 Supermodelis Irina Shayk įsimylėjo kitos žinomos moters vyrą: kilo konfliktas

Supermodelis Irina Shayk įsižiūrėjo savo kolegės, garsios manekenės Gisele Bündchen buvusi vyrą, futbolininką Tom Brady.

„Page Six“ jų romaną patvirtino net keli šaltiniai. „Tai kažkas naujo, tačiau šiuo metu tai visiškai atsitiktiniai santykiai“, – sakė viešai neatskleista informacija. Į pensiją išėjęs 45 metų futbolininkas ir gražuolė iš Rusijos savaitgalį praleido kartu Brady namuose Los Andžele. 

Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press

Duetas buvo nufotografuotas flirtuojantis T. Brady „Rolls-Royce“ automobilyje, taip pat jie buvo nufotografuoti eidami pasivaikščioti gatve. 37 metų I. Shayk yra pirmoji T. Brady draugė po skyrybų su Brazilijos supermodeliu Gisele Bündchen. I. Shayk ir T. Brady susitiko birželį per prabangias milijardieriaus meno paveldėtojo Joe Nahmado ir modelio Madison Headrick vestuves Sardinijoje, kur svečiai taip pat buvo Leonardo DiCaprio ir teniso žvaigždės Serena ir Venus Williams.

Vis dėlto žinia apie jos buvusio vyro ir I. Shayk naujus santykius ne itin patiko manekenei Gisele Bündchen. Artimų vokiečių kilmės modelio šaltinių teigimu, ji labai nusivylė I. Shayk, nes jos abi nors ir nebuvo draugės, visuomet palaikė šiltus, kolegiškus ryšius.

Tai iš tiesų vyksta: supermodelis Gisele Bündchen ir amerikietiško futbolo žvaigždė Tom Brady pranešė apie skyrybas
Tai iš tiesų vyksta: supermodelis Gisele Bündchen ir amerikietiško futbolo žvaigždė Tom Brady pranešė apie skyrybas
Vida Press

Anot G. Bündchen, skyrybos iki šiol jai yra itin skaudi tema ir ji dar nėra pasirengusi matyti savo buvusio vyro su nauja moterimi.

Primename, kad metų pradžioje supermodelis Gisele Bündchen ir amerikietiško futbolo žvaigždė Tomas Brady‘is paskelbė apie skyrybas. „Sprendimas nutraukti santuoką niekada nėra lengvas, – teigė G. Bündchen. – Tačiau mes tolome vienas nuo kito. Ir nors sunku išgyventi kažką panašaus, esu dėkinga už kartu praleistą laiką. Visada linkėsiu Tomui visa ko geriausia“.

Apie poros skyrybas prieš tai kelias savaites sklandė gandai. G. Bündchen ir T. Brady‘is susituokė 2009 metais. Jiems tais pačiais metais gimė sūnus, o 2012-aisiais – dukra. Tomas dar turi sūnų iš ankstesnių santykių.

„Mes turime puikius ir nuostabius vaikus, kurie ir toliau liks mūsų pasaulio centras, – rašė T. Brady‘is. – Mes ir toliau bendrausime kaip tėvai ir užtikrinsime, kad jie visad sulauktų meilės ir dėmesio, kurio nusipelnė“. G. Bündchen ir T. Brady‘is paprašė gerbti jų privačią sferą šiuo „jautriu metu“.

Mano išsaugoti straipsniai