JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Su limfoma kovojanti I.Burlinskaitė papasakojo išgyvenusi klaikią naktį: „Atjungė kojas

Su limfoma kovojanti I.Burlinskaitė papasakojo išgyvenusi klaikią naktį: „Atjungė kojas, negalėjau ant jų atsistoti, beprotiškas skausmas, haliucinacijos“

Nuomonės formuotojai, sporto trenerei Indrei Burlinskaitei – Vaisietai diagnozuota ketvirtos stadijos limfoma. Žinoma moteris drąsiai dalijasi išgyvenimais socialiniame tinkle ir pasakoja, kaip kovoja su prieš kurį laiką diagnozuota liga.

Ne per seniausiai ji kreipėsi į sekėjus ir pasidalijo mintimis, kaip šiuo metu jaučiasi. Žinoma moteris sekėjams pasirodė su peruku. 

„Užsidėjau peruką, kurį specialiai man pagal mano prašymą ir tai, kokią šukuoseną aš mėgau, pasiuvo Andželika. Noriu jai nusiųsti linkėjimus ir bučkį. Šiuo metu negaliu namuose išbūti vienoje vietoje: tai einu pasitvarkau, tai išsiskalbiu, tai indus paplaunu, tai dar kažką pasidarau… Į lovą atsigulu tik tada, kai tikrai jaučiu, kad nusilpau ir reikia poilsio. Kartais gal truputėlį persistengiu, gal reikėtų leisti sau truputėlį daugiau pailsėti. Ir būna tokių duobių… Aš jums jau pasakojau, kodėl kartais pasirodau eteryje, o po to kelioms dienoms dingstu. Tai tiesiog vieną dieną atrodo, kad esu pilna jėgų, kitą dieną negaliu ranka pakelti telefono ar atsakyti į žinutes“, – pasakojo I.Burlinskaitė, šiuo metu laukianti ketvirtojo chemoterapijos kurso pradžios.

Indrė Burlinskaitė
Indrė Burlinskaitė
Organizatorių archyvas

Moteris taip pat papasakojo, kad neseniai suplanuotą išvyką į Šventąją trikdė klaiki naktis, kurios metu Indrė jautė didžiulius skausmus. „Tokios nakties per visą šį gydymo laikotarpį neturėjau. Visiškai atjungė kojas, jose visiškai nebuvo jėgų, negalėjau ant jų atsistoti, naktį buvo beprotiški kojų skausmai, haliucinacijos… Ačiū daktarui, kad jis taip operatyviai paryčiais sukontaktavo ir padėjo man pasijusti geriau“, – pasakojo ji. 

Nepaisant siaubingos nakties, Indrė vis vien nutarė važiuoti į Šventąją.. „Kaip matėte, turėjau labai fainą laiką su mamom, su artimiausiais draugais. Atsipalaidavau, pasimiršau, atsipalaidavau, tik gal oras nedžiugino, visas dienas vėsu buvo. Ir gal tik visko buvo šiek tiek per daug. Vakar grįžau visai be jėgų. Visa silpna, neišsimiegojusi, truputėlį nelaiminga… Bet savo lovoje išsimiegojau ir dabar vėl viskas kaip visą laiką. Tai tokios duobės būna, negali žinoti, kaip tu jausiesi“, – teigė Indrė.

Primename, kad apie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė gegužės viduryje. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas.

Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, – teigė I. Burlinskaitė.

Mano išsaugoti straipsniai