JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleistos tamsios detalės apie naujus A. Grande santykius: atlikėja kaltinama suardžiusi šeimą

Atskleistos tamsios detalės apie naujus A. Grande santykius: atlikėja kaltinama suardžiusi šeimą

Praėjus kelioms dienoms po to, kai buvo atskleista, kad atlikėja Ariana Grande ir nekilnojamojo turto brokeris Dalton Gomez ruošiasi skyryboms, pasirodė nauja informacija apie jos naująją simpatiją, aktorių Ethan Slater.

E. Slater yra A. Grande bendražygis filme „Wicked“, o naujausi pranešimai teigia, kad jiedu pradėjo susitikinėti. 

Dėl šios žinios buvo šokiruota E. Slater žmona Lilly Jay, nes pora staiga išsiskyrė šių metų pradžioje. Kai kurie šaltiniai teigia, kad skyrybų iniciatorius buvo E. Slater ir jiedu išsiskyrė dėl to, kad A. Grande ir E. Slater suartėjo, nes „tarp jų kirto staigi chemija“. 

Ethan Slater su žmona
Ethan Slater su žmona
Vida Press

„Tai siaubinga. E. Slater ir jo žmona Lilly buvo įsimylėjeliai nuo vidurinės mokyklos. Jie turi mažulytį kūdikį! Lily jaučiasi labai blogai, sugniuždyta, nusivylusi”, – “Page Six” sakė artimas Lilly Jay šaltinis. Vos prieš kelis mėnesius E. Slater savo Instagram paskyroje paskelbė emocingą Motinos dienos progai skirtą žinutę, kurioje savo dabar jau buvusią žmoną pavadino „mylimiausia ir nuostabiausia mama/žmogumi pasaulyje“.

Ethan Slater
Ethan Slater
Vida Press

Primename, kad pirmadienį buvo patvirtinta, kad dainininkė Ariana Grande po dvejų santuokos metų išsiskyrė su vyru, nekilnojamojo turto brokeriu Dalton Gomez.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

„Jie priėmė sprendimą kartu. Jie turėjo problemų dar prieš sausio mėnesį, kuomet nusprendė skirtis. Vis dėlto jie nori išlikti gerais draugais“, – leidiniui „People“ sakė viešai neatskleistas asmuo.

Pranešama, kad Dalton Gomez sunkiai prisitaikė prie gyvenimo dėmesio centre su Ariana Grande. Nekilnojamojo turto agentas, pirmą kartą romantiškai susietas su „Positions“ dainininke per pandemiją 2020 m., buvo „apstulbintas“ griežto A. Grande grafiko, kai buvo panaikinti COVID-19 apribojimai.

Atsižvelgiant į intensyvų A. Grande kasdieninį tvarkaraštį, viešai neatskleista informacija teigė, kad atlikėjos šlovė pakenkė jų santuokai, ypač dėl to, kad juos abu turėjo nuolat lydėti apsauginiai. Šios problemos dar labiau paaštrėjo, kai 30-metė popžvaigždė praėjusį gruodį išvyko į Angliją filmuotis filme „Wicked“. 

Mano išsaugoti straipsniai