JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atostogų metu Harry Styles pastebėtas su tatuiruote

Atostogų metu Harry Styles pastebėtas su tatuiruote, skirta jo buvusiai Olivia Wilde

Atlikėjas Harry Styles buvo pastebėtas su tatuiruote, kuri, kaip manoma, skirta jo buvusiai merginai, kino režisierei, aktorei Oliviai Wilde.

„Page Six“ gautose nuotraukose buvęs „One Direction“ grupės narys buvo pastebėtas su kūną puošiančia tatuiruote laive Bolsenoje, Italijoje. 29 metų H. Styles pademonstravo kursyvu ant šlaunies užrašytą žodį „Olivia“. 

Tatuiruotę išvysk ČIA.

Tatuiruotė buvo matoma, nes muzikantas vilkėjo žalius maudymosi šortus. Kai kurie H. Styles gerbėjai nedelsdami nurodė jo buvusiąją O. Wilde (39 m.) kaip atlikėjo tatuiruotės mūzą, kiti manė, kad prasmė gali būti susijusi su „One Direction“ daina „Olivia“ iš jų 2015 m. albumo „Made in the A.M“. 

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

„Atmetus visus juokelius, jei tatuiruotėje tikrai parašyta Olivia, tai tik įrodo, kad Harry Styles yra žmogus. Jis padarė kažką beprotiško dėl merginos, kurią vienu metu buvo įsimylėjęs, tikriausiai kaip kokį didelį romantišką gestą“, – tviteryje rašė vienas socialinių medijų vartotojas. 

Olivia Wilde
Olivia Wilde
Vida Press

„Tai, kad jis tiesiogine prasme parašė meilės dainą pavadinimu Olivia. Bet kuriuo atveju turėtume dėl to džiaugtis, o ne tyčiotis ?“, – rašė kitas internautas.

Tačiau kai kurie netikėjo, kad atlikėjas pasidarė tatuiruotę, skirtą savo buvusiajai. „Negaliu patikėti, kad Harry iš tikrųjų yra tatuiruotės tipo vaikinas“, – paskelbė kitas „Twitter“ vartotojas.

Mano išsaugoti straipsniai