JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Populiariausi 2016 m. „Instagram“ „tagai“ - ką jie sako apie mus?

Populiariausi 2016 m. „Instagram“ „tagai“ – ką jie sako apie mus?

Mylime, draugaujame, juokiamės, shoppinamės, skaitome knygas ir siekiame savų tikslų. Mūsų kasdieninius džaugsmus fiksuoja socialinis tinklas Instagram, kuris paskelbė 2016 m. populiariausius tagus. Juos aktyviausiai naudojo paskyros vartotojai. Ką apie mus tai sako?

1.#swag. Ne vienerius metus pirmaujanti žyma ir vėl atsidūrė viršuje. Kiek tarp mūsų skaitytojų yra tikrų swagerių?

👏🏼🔑✔️😍💯🔝✨💥👌🏼#swaggirls #lifestyle #adidas #fashionkilla #swagbrasil

A photo posted by SWAG Brasil Girls (@swagbr_girls) on Dec 3, 2016 at 6:35am PST

2. #goals – pranašumą reiškiantis tagas užėmė garbingąją antrąją vietą. Šia žyma norima pabrėžti, kiek daug pasiekta. Trumpiau, kuo daugiau goalsų, tuo sėkmingesnis gyvenimas.

Bella at the Victoria Secret’s Fashion Show 2016 After Party in Paris, November 30th 😍🙌🏻

A photo posted by T H E H A D I D L A T E S T (@thehadidlatest) on Dec 1, 2016 at 9:41am PST

3. #beauty. Kaip be šio grožį bei žavesį skleidžiančio tago, kurį kone kiekviena gražuolė prideda prie naujos asmenukės? Makiažo bei šukuosenų madomis sekančios tikrai ne kartą naudojo šią žymą.

4. #fashionaddict. Mados mylėtojų pamėgta žyma užėmė ketvirtąją vietą ir dar kartą įrodė, jog mylinčių stilių ne mažėja, o tik daugėja.

Mixing Prints ✔️

A photo posted by Sumbal Chaudhry (@sumbal_chaudhry) on Dec 3, 2016 at 5:37pm PST

5. #bookstagram. Knygų mylėtojai tap pat šiais metais siautė Instagramo tinkle, taip suteikdami galimybę kitiems socialinės paskyros lankytojams sužinoti apie naujas bei įdomias knygas.

Book Tree #happyholidays #books #bookstagram

A photo posted by Taylor Deutscher (@taydorable88) on Dec 1, 2016 at 10:03am PST

6. #squad – neišardomą draugystę reiškianti žyma kaip visuomet pateko į populiariausių dešimtuką. Juk dažnai dalinamės smagiomis akimirkomis su geriausiais draugais, o žyma friends tampa nebeoriginali.

7. #fire. Ugnį reiškianti žyma dažniausiai nusako nepakartojamą išvaizdą arba tai, kas labai džiugina. Vienas iš pavyzdžių – nuostabus J Lo įvaizdis.

One Of My Favorite Red Carpet Moment!!! JLO Moment! She Is The Glory 🔥🙌🏻

A photo posted by JLo Fashion (@jlofashion) on Dec 1, 2016 at 7:32am PST

8. #bae. Mylimą žmogų reiškianti žyma taip pat pateko į dešimtuką. Nėra ko stebėtis – kai myli, norisi tai parodyti visam pasauliui.

♠️

A photo posted by Tyga / T-Raww (@kinggoldchains) on Sep 7, 2016 at 7:26am PDT

9. #eatclean. Sveiko maisto pasirinkimą reiškiantis tagas suvienija visus sveikatingumo gerbėjus. Juk ką valgai, toks ir esi.

10. #love. Ir galiausiai paskutinis tagas, reiškiantis tai, dėl ko sukasi visata. Ir labai platus – juk mylėti galima ne vien antrąją pusę, o tai, kas tave žavi, priverčia juoktis ar paprasčiausiai keri.

Mano išsaugoti straipsniai