JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Turtingiausias planetos žmogus E. Musk tikina

Turtingiausias planetos žmogus E. Musk tikina, kad susilaukti vaikų turėtų tik labai protingi žmonės

Turtingiausias planetos žmogus, „Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas Elon Musk nori, kad gimstamumas didėtų visame pasaulyje, tačiau jis mano, kad daugintis turėtų tik tam tikro intelekto lygio žmonės.

„E. Musk tikrai nori, kad protingi žmonės susilauktų vaikų“, – teigia jo buvusi žmona Shivon Zilis, kuri su technologijų magnatu yra susilaukusi dvynių. Moteris su laikraščiu „New York Times“ pasidalijo ištrauka iš savo būsimos biografijos. 

Shivon Zilis
Shivon Zilis
Vida Press

52 metų „Tesla“ generaliniam direktoriui nėra svetima išsakyti savo nuomonę apie dauginimąsi, ypač per savo socialinės žiniasklaidos platformą X, anksčiau žinomą kaip „Twitter“. „Darysiu viską, kad padėčiau per mažo gyventojų skaičiaus krizei“, – 2022 m. liepą tviteryje parašė E.Musk. „Gimstamumo mažėjimas yra didžiausias pavojus, su kuriuo susiduria civilizacija. Įsidėmėkite šiuos mano žodžius, deja, jie yra teisingi“, – pridūrė jis. 

E. Musk, tyliai susilaukęs trečiojo vaiko su buvusia mergina Grimes, neseniai teigė, kad mažas gimstamumas kelia „daug didesnį pavojų civilizacijai nei globalinis atšilimas“.

Grimes, Elon Musk
Grimes, Elon Musk
Vida Press

Šiuo metu milijardierius augina 11 vaikų su skirtingomis moterimis. Nors E. Musk turi daug vaikų, neatrodo, kad jis turi vienodai artimus ryšius su visais, ypač su savo vyriausiais vaikais. Nepaisant E. Musk įžymybės statuso, dauguma jo vaikų gyvena atokiau nuo dėmesio.

Pavyzdžiui, jo vyriausi vaikai net neturi viešų socialinių tinklų profilių. Mažai žinoma, kas jie yra ir kaip atrodo jų gyvenimas, turint omenyje jų aukšto rango tėvą.

Mano išsaugoti straipsniai